RuyaTabirleri.com

Rüyada Siyah Etek Görmek

Rüyada siyah etek görmek, kişinin devlet işinde iyi bir göreve atanacağı anlamına geldiği gibi, ömür boyu haysiyeti ve şerefi ile yaşayan gururlu kimseleri de ifade eder. Siyah etek giyen kimseler genellikle ağırbaşlı ve dürüst kimselerdir. Sakin bir kişiliği simgeleyen siyah etek öte yandan kişinin sıkıntı duyduğu bir konunu veya sırrının olduğunu da ifade eder.

Rüyada Etek Görmek

Özellikle bekar bayanlar için evliliğe yorumlanan rüya, evli bayanlar için gebeliğe ve kız bebek dünyaya getirmeye işarettir. Etek görmek bayanlar için işlerinde yükseleceklerine ve çevreleri tarafından önemseneceklerine de delalet eder. Uzun etek görmek kişinin hayatındaki kadının namuslu ve çalışkan, dini bütün bir kimse olduğuna yorumlanır. Kısa etek ise, beklenen işlerin bir an önce gerçekleşeceğine ve alınacak sevinçli haberlere işarettir.

Rüyada Yeşil Etek Giymek

Dini açıdan kendisini hayırlı işlere adamış, çevresine her zaman el uzatan, yalandan ve riyadan uzak bir hayat süren kimseleri işaret eder. Yeşil etek giydiğini gören kimse hayatının geri kalanını dini ibadetlerine yoğunlaşarak ve manevi anlamda olgunlaşmaya çalışarak geçirir. Allah katında güzel bir yere sahip olan salih kulları da işaret eder.

Rüyada Beyaz Etek Görmek

Beyaz etek gören kişiler kısa zamanda muratlarına erişirler. Beyaz etek aynı zamanda işlerin kolaylaşmasına ve kişinin şansının, bahtının açılmasına da delalet eder. Bekar kişiler için görücüye veya evlilik kapısının açılmasına, evli kimseler için de hayırlı gebelik haberleri almaya tabir edilir.

Rüyada Siyah Etek Görmek Psikolojik Yorumu

Genellikle bayanların sıkça gördüğü rüyalardandır ve gün içinde beğenilen, almak istenilen bir etek modelinden kaynaklanabilir. Rüyalarda görülen her sembol bilinçaltında derin anlamlar taşımak zorunda olmadığından, kimi zaman kişilerin gündelik hayatlarında gördükleri veya konuştukları konular da gece rüyalarımızda yansıma bularak ortaya çıkabilir. Siyah etek de kişinin gün içinde gördüğü veya konuştuğu bir eşyanın temsili halidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!