RuyaTabirleri.com

Rüyada Siyah Gelinlik Görmek

Rüyada siyah gelinlik, evlilik hayatında mutlu olmak, hayırlı bir kısmete sahip olmak, kısa süre içerisinde evlenmeye, dünya hayatında mutluluğa ve ferahlığa işarettir. Yine bu rüya büyük bir şans ve kısmet elde etmek olarak yorumlanır. Bazı yorumculara göre ise siyah gelinlik, dostluk, kendisine güvenilebilecek ahlaklı bir adamdır. Bu rüyayı gören kişinin sıkıntıları biter, zorluktan sonra kolaylığa ulaşır. Tüccar bir kimse bu rüyayı görse işlerinde hep başarılı olur ve büyük paralar elde eder.

Rüyada Siyah Gelinlik Giyen Bir Kadın Görmek

Bu rüya herkes için hayırlı ve güzel bir rüyadır. Sıkıntıların, üzüntülerin ve kederlerin sona ermesine, ferahlamaya, her yönden mutlu ve başarılı olmaya işarettir. Bu rüyayı gören kişi huzurlu ve sakin bir yaşama kavuşur, aklını kurcalayan birçok şeyden kurtulur.

Rüyada Siyah Bir Gelinlik Satın Almak

Rüyada siyah bir gelinlik satın alan kişi çokça mal ve ganimet elde eder. Bu rüya ele geçecek para, sıkıntıdan sonra ferahlamaya, mutlu olmaya işarettir.

Rüyada Siyah Bir Gelinlik Giydiğini Görmek

Rüyasında siyah bir gelinlik giydiğini gören bekâr bayanlar kısa sürede bir kısmete kavuşur ve evlenirler. Bu rüya, gönül işlerine yorulur. Evli kadın bu rüyayı görse, eşiyle arası düzelir ve huzura kavuşur.

Rüyada Kırmızı Bir Gelinlik Görmek

Rüyada gelinlik gören kişinin bu rüyası genellikle gelinliğin rengine göre yorumlanır. Mesela kırmızı gelinlik gören, aşka düşer, karşısına seveceği bir kişi çıkar. Sarı gelinlik kısa süreli bir hastalıktır. Bembeyaz bir gelinlik, bekârlar için evliliğe, nikâha aynı zamanda çok mutlu olmaya, sıkıntılardan kurtulmaya, feraha ermeye işarettir. Temiz gelinlik mutluluk, eskimiz pis gelinlik sıkıntıdır. Pembe gelinlik, yine sevinç neşe ile yorulurken, turuncu gelinlik ise iyi yürekli, kendisine güvenilebilecek dosta işarettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada gelinlik görmenin ayrıntılı olarak anlatıldığı Rüyada Gelinlik Giymek ve Rüyada Gelinlik Görmek sayfalarımızı tavsiye ederiz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!