RuyaTabirleri.com

Rüyada Siyah Gömlek Görmek

Rüyada siyah gömlek görmek, resmiyete işaret ettiği gibi, resmi işlerle geçecek bir süreye, kişinin iş başvurusu yapması halinde bir kamu dairesinde görev alacağına ve memuriyete alamettir. Siyah gömlek gören kişi yaşlı ise vefatına, evli ise ikinci bir evlilik yapacağına alamet eder. Bekar kimseler için şan ve şöhret dolu kariyer basamaklarını hızla tırmanacak olan rüya sahibinin zengin bir hayata sahip olmasıyla birlikte herkesin parmakla göstereceği bir seviyeye geleceğine de delalettir.

Rüyada Siyah Gömlek Giymek

Madalya almak, üstün hizmetler sayesinde takdir edilmek ve ödüllendirilmek gibi anlamlara gelir ve kişinin yaptığı işinde, mesleğinde en yüce mertebeye erişeceğine de yorumlanır. Özellikle iş ve para anlamında çok iyi bir rüyadır ki, kişinin tüm hayatını asil, saygın bir insan olarak sürdüreceğine, kendisi gibi soylu bir aileden gelen kişiyle de hayatını birleştireceğini bildirir. Bekar bir genç kız için kısmetlerin kapanması ve muradına kavuşamamak, aşkta hüsrana uğramak, nişan atmak ya da evlilikten son anda cayılması yüzünden psikolojik buhran geçirmek anlamına gelir. Yaşlı kimseler için eşlerini kaybetmeleri halinde uzun yıllar sürecek bir yas sürecine delalettir.

Rüyada Siyah Gömlek Satın Almak

İpek bir siyah gömlek almak iş adamı olunacağına, aileden gelen işin başına geçerek çok daha başarılı bir iş hayatına sahip olunarak anne ve babasının gurur duyacağı bir evlat olunacağı anlamına gelir.  Bekar bir genç kız kendisine siyah gömlek alırsa, karşısına çıkacak bir kısmetin olumsuz özelliklerini öğrenmesine rağmen o kimseyi seçeceğine, yapacağı bu büyük hatadan dönmek yerine inatçı bir tutumla devam ederek gelecekte büyük mutsuzluklara neden olacak adımlar atacağına işaret eder.

Rüyada Siyah Gömlek Görmenin Psikolojik Yorumu

Yas ve acı çekilen bir sürecin temsilcisi olan rüya, kişiyi derinden etkileyen ve gündelik hayatını da anormalleştiren bir kederin söz konusu olduğuna, kayıplar veya ölümler yaşanması halinde kişinin kendisini toparlamakta zorluk çektiğine de tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,