RuyaTabirleri.com

Rüyada Siyah Görmek

Rüyada siyah görmek, görgülü, asil, eğitimli, terbiyeli, güzel, temiz ve şık giyinen, asil soylu bir kişiye tabir edilir. Bu kişi bir bürokrat, siyasetçi ya da sanatkâr olabilir. Önemli bir işi icra eden ve hakkını veren o işte donanımlı ve branşında uzman kişi olarak yorumlanır. Rüyada siyah görmek bir diğer anlamı ile dünyada kalacak olan dünya malının çok olmasına işaret eder. Yani rüya sahibinin zengin olacağına, malının ve banka hesaplarının çoğalacağına tabir edilir.

Rüyada Siyah Renk Görmek

Rüyada görülen renkler arasında en makbulüdür. Makam, şan, şeref ve servet sahibi olmaya delalet eder.

Rüyada Siyah Elbise Giymek

Rüyada siyah elbise giymek, iki şekilde tabir edilir. Birinci anlamı yas tutmak ya da matem şeklindendir. Rüya sahibinin yakın çevresinden birinin öleceğine ve bir cenaze olacağına tabir edilirken öte yandan da ilim öğrenme hevesinde olan ve vaktinin çoğunu âlim olan bir kimseyle geçiren kişinin varlığı ile açıklanır.

Rüyada Siyah Ayakkabı Görmek

Memuriyete ve devlet eli ile gelecek mal varlığına işaret eder. Rüyasında siyah ayakkabı gören kişi, sırtını devlete yasladığı için, kolay şekilde birikim yapabilme şansına sahiptir, bu sayede rahatlıkla para ve mal biriktirecektir. Rüyada siyah ayakkabı görmek bir yandan da zenginlik şeklinde tabir edilir.

Rüyada Siyah Çanta Görmek

Rüyasında siyah çanta gören kişinin hedefleri büyüktür. Fakat rüya sahibi bu hedeflere oturduğu ya da konuştuğu yerden sahip olamaz bu nedenle biraz daha gayret etmesi gerekecektir.

Rüyada Siyah Üzüm Görmek

Rüya sahibinin kısmetinin ve şansının açılmasıyla birlikte malında ve kazancında artış olmasına delalet eder. Rüya sahibi yüklü bir variyete sahip olacak ama hepsi de çalışmasının eseri olarak elde edilecektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Siyah Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Helin (22 Kasım 2015 saat: 14:39)

  Rüyamda ingilizce öğretmenimi görüyordum. sınıfa geliyordu ve sınıftaki kızlardan sadece benden saçlarımı toplamamı istiyordu,diğerlerine bişey demiyordu bu benim zoruma gidiyordu.Daha sonra öğretmenim tahtaya siyah bir tebeşirle karalama yaptı “bu tebeşir olmaz”diyip sınıftan başka bir tebeşir almaya çıkıyordu.Sınıftan çıkarkende sınıf kapısını bu tebeşirle karalıyordu.rüyanın bu kısmını hatırlıyorum ve benim bu öğretmenimin uzun tebeşirle yazı yazma takıntısı var.tabir ederseniz sevinirim teşekkürler :)

 2. mine (18 Ekim 2015 saat: 16:10)

  Rüyamda bir arkadaşımla dolaşırken o panik içine ablam geliyor diyor bir koltuğa oturuyor. siyah ayakkabı şeklindeki bir çantayı fermuarını kapatıp çantamın için koyuyor. senaya kızıma vermemi söylüyor. çok sık görüştüğüm bir arkadaşım değil..

 3. andac (12 Ekim 2015 saat: 01:01)

  firinda komur olmus buyuk ve cengel burunlu bi kafa gordum .ama etrafida simsiyahti nerdeyim kim var onlari gormedim .kafanin kelle gibi durdugu bi yerde degildi sadece koca bi burun ve komur simsiyahlik var. cok korktum yorumlarsaniz sevinirim tesrkkurler.

 4. Ezgi (24 Eylül 2015 saat: 13:48)

  Rüyamda böyle sehrin ortasında bi harabe var cok büyük ama normalde yok. Orda arkadasimi bekliyorum ya da karsilasiyoruz. Sonra harabenin icine giriyoruz bi kapi var görünce korkup kaciyoruz ama geldigimiz yere tekrar donemiyoruz ve kayboluyoruz sonra o harabeden kapilardan birinden bi koske giriyoruz ama sanirim bizi herkes goremiyor. Bi hizmetçi var aimsiyah giyinmis. Ona yalvariyoruz bize bagiriyor gidin gidin diye sonra bi anda eski yerimize dönmüş oluyoruz.

 5. fidelya (04 Haziran 2015 saat: 08:31)

  Rüyada önce siyah gördüm sonra ikincisinde memleketime gidiyorum yes be diye seviniyorum. Sevdigim cocuk baş harfi s yaziyordu o kizi seviyormuş. Elif şeymanin baş harfini yazmiş diyorum. Çok üzülüyorum. Twittera vazgeçtim yazicağim diyorum görsün diye.

 6. aynur (01 Haziran 2014 saat: 02:07)

  ruyamda yattıgım yerde (aynı yatak aynı nevresım takımı) .sozde ellerim cok uşuyor.biri basımın tarafından bana kahve rengi ug (yunlu ayakkabı) veriyor cok sevınıyorum.zaten cok üsüyordum deyıp ayakkabıları elıme gıyıyorum ve tesekkur edıyorum sonra bir an kucagımda sıyah bır kutu oluyor .tam kutu olmasa da abajur gıbı bır sey .once acmak ıstedım sankı bırı bana ac onu dıyor ama korkup kucagımdan atmak istedım cok ugrastım ama atamadım tıtrıyodum (karabasan oldugunu dusunuyorum) cıglık attmaya calıstım ses cıkaramadm irkilerek uyandım. anlamı nedir ?

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,