RuyaTabirleri.com

Rüyada Siyah Görmek

Rüyada siyah görmek, görgülü, asil, eğitimli, terbiyeli, güzel, temiz ve şık giyinen, asil soylu bir kişiye tabir edilir. Bu kişi bir bürokrat, siyasetçi ya da sanatkâr olabilir. Önemli bir işi icra eden ve hakkını veren o işte donanımlı ve branşında uzman kişi olarak yorumlanır. Rüyada siyah görmek bir diğer anlamı ile dünyada kalacak olan dünya malının çok olmasına işaret eder. Yani rüya sahibinin zengin olacağına, malının ve banka hesaplarının çoğalacağına tabir edilir.

Rüyada Siyah Renk Görmek

Rüyada görülen renkler arasında en makbulüdür. Makam, şan, şeref ve servet sahibi olmaya delalet eder.

Rüyada Siyah Elbise Giymek

Rüyada siyah elbise giymek, iki şekilde tabir edilir. Birinci anlamı yas tutmak ya da matem şeklindendir. Rüya sahibinin yakın çevresinden birinin öleceğine ve bir cenaze olacağına tabir edilirken öte yandan da ilim öğrenme hevesinde olan ve vaktinin çoğunu âlim olan bir kimseyle geçiren kişinin varlığı ile açıklanır.

Rüyada Siyah Ayakkabı Görmek

Memuriyete ve devlet eli ile gelecek mal varlığına işaret eder. Rüyasında siyah ayakkabı gören kişi, sırtını devlete yasladığı için, kolay şekilde birikim yapabilme şansına sahiptir, bu sayede rahatlıkla para ve mal biriktirecektir. Rüyada siyah ayakkabı görmek bir yandan da zenginlik şeklinde tabir edilir.

Rüyada Siyah Çanta Görmek

Rüyasında siyah çanta gören kişinin hedefleri büyüktür. Fakat rüya sahibi bu hedeflere oturduğu ya da konuştuğu yerden sahip olamaz bu nedenle biraz daha gayret etmesi gerekecektir.

Rüyada Siyah Üzüm Görmek

Rüya sahibinin kısmetinin ve şansının açılmasıyla birlikte malında ve kazancında artış olmasına delalet eder. Rüya sahibi yüklü bir variyete sahip olacak ama hepsi de çalışmasının eseri olarak elde edilecektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!