RuyaTabirleri.com

Rüyada Siyah Göz Görmek

Rüyada siyah göz görmek, ibadete başlamak, bugüne kadar boşuna geçirilen zamanları artık daha işlevsel kılmak, işe yarar bir insan olmaya karar vermek manasına gelir. Erkek evlat anlamına da gelen rüya, bekarlar için kara sevdaya düşüleceğinin de haberini verir. İman gücünün kuvvetine, kişinin ahirete uygun hareket ederek yaşadığına, ailesini de aynı şekilde yetiştirdiğine, Kuran ilmine göre sürdürdüğü yaşamında bol sevap alacağına, ayağının tökezlemeyeceğine alamettir. Hayırlı bir rüya olmasının yan sıra, uzun bir ömrün, torun sahibi olmanın ve sağlık sorunlarından uzak bir hayatın ifadesidir. Helal lokma yiyen ve evlatlarına da helal kazanç kapıları aralamanın yollarını anlatan iyi bir ebeveyn olunacağını bildiren rüya, kişinin kendisini hayır işlerine adayacağını, zengin bir kimse ise varlığını yoksullara, düşkünlere, kimsesiz ve muhtaçlara vakfedeceğini delalet eder.

Rüyada Siyah Gözlü Çocuk Görmek

Rüya sahibinin hayat tarzıyla kıskançlık yarattığını, güzel ahlakıyla kendisini çekemeyen insanların istediği kozu vermediğini ve her zaman Allah yolunda ilerlediğini, sahip olacağı evlatların da kendisi gibi hayırlı kişiler olacağını bildirir. Bekarlar için kalplerine göre bir eş bulacaklarının müjdesini veren rüya, anne ve babasına karşı saygıda kusur etmeyen biri olarak her zaman büyüklerinden hayır duası alarak yaşayacak olan kişinin öbür dünyada da rahat edeceğini haber verir.

Rüyada Siyah Gözlü Hayvan Görmek

Kişinin yakın bir arkadaşının ikazıyla kötü bir durumdan kurtulacağına, hakkında söylenen asılsız dedikoduların da sevdikleri tarafından durdurulacağına yorumlanır. İyi niyetli, kişiye her zaman arka çıkacak arkadaşlara sahip olmanın, şansın yaver gitmesinin ve kalbini bozmadan hareket etmenin de tabiridir.

Rüyada Siyah Göz Görmenin Psikolojik Yorumu

Odaklanmak manasına gelen rüya kişinin konsantrasyon yeteneğinin çok üst seviyede olduğunu ve bir işe başladığında bitirmeden asla rahat etmediğine alamet eder. Siyah göz, hedef belirleyerek, bir amaç doğrultusunda yaşayan kişileri de temsil eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!