RuyaTabirleri.com

Rüyada Siyah İp Görmek

Rüyada siyah ip görmek, kişinin ayağına dolanacak bir işe yorulur. İyi niyetle girişilen veya sevilen bir yakına yardım amaçlı içinde bulunulan bir durumdan kişinin zarar göreceğine tabir edilir. Hiç umulmayan kişilerin rüya sahibini kandıracaklarını veya menfaatlerine uygun şekilde kullanmaya çalışacaklarını tabir eder. Siyah ip, mirasla ilgili bir türlü bitmeyen sorunları da işaret eder. Miras veya mal paylaşımı yüzünden aile içinde ve kardeşler arasında çıkacak kavgalara, istenmeyen kırıcı konuşmalara ve küskünlüklere yorulur. Haksızlıklar karşısında dik durmaya çalışan rüya sahibinin bir süre boyunca içinde bulunduğu sıkıntılı durumlardan kurtulmakta güçlük çekeceğine de tabir edilir.

Rüyada Siyah İp Satın Almak

Hayatını düzeltmek isterken başına çorap ören rüya sahibinin iş konusunda dikiş tutturamadığını, ikazlar veya uyarılar aldığı yöneticileriyle arasının giderek kötüleşeceğini bildirir. İçinde bulunulan sürecin pek çok soruna gebe olduğunu, adımların dikkatli atılmaması halinde işlerin içinden çıkmanın imkansız hale gelebileceğini bildirir. Çatışmalar, kavgalar, söz düelloları, arkadaşlıklarda ayrılıklar ve küskünlüklerle dolu geçecek bir dönemin, kişinin sürekli savaşmak zorunda kalacağı sorunların da işaretidir.

Rüyada Parmağa Siyah İp Dolamak

Kin ve nefretle hareket etmenin kişiye büyük zarar vereceğinin altını çizen rüya, daha affedici bir tutum içine girilmesi konusunda da uyarı verir. Geçmişte yaşanan olumsuzlukların peşini bırakmak ve bugüne, geleceğe odaklanmak gerektiğine işaret eden rüya, yaşanmışlıklara artık daha yüzeysel bakarak irdelememek gerektiğini, huzurlu bir hayat için insanlarla olan kavgalı durumların sona erdirilmesi gerektiğini de bildirir.

Rüyada Siyah İp Görmenin Psikolojik Yorumu

Çok karamsar bir ruh hali içinde olunduğunu, kindar bir kişiliğe sahip olmak nedeniyle pek çok kimseye karşı büyük öfkeler biriktirildiğini tabir eder. Siyah ip, geçmişte yaşanan pek çok olumsuz olayı bugün hala canlı tutmakta ısrar edildiğini, kişinin çoğunlukla saplantılı şekilde yaşadığını ve bu durumun çevresinde rahatsızlık uyandırdığını ifade eder. Sabit fikre ve inatçı tavırlara da yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!