RuyaTabirleri.com

Rüyada Siyah Karga Görmek

Rüyada siyah karga görmek, kişinin arkasından konuşulduğunu ve yakın zamanda eve gelecek kötü bir haberle üzüntü duyacağını ifade eder. Genellikle uğursuzluğa, istenmeyen sözlere, kavga, gürültüye yorumlanan rüya, kötü haberler, kötü niyetli insanların etkilerine maruz kalmak manasındadır. Aynı zamanda görünüş olarak iri kıyım bir erkeğin, kişiyi aldatacağına yahut verdiği sözü tutmayacağına yorumlanır. Eğer birine borç para verildiyse geri almakta güçlük çekileceğine, elden arka arkaya paralar çıkacağına, masrafların bu dönemde artış göstereceğine delalettir. Kişiye yakın cimri birinin varlığına ve bu kimsenin rüya sahibini maddi anlamda sürekli kullanmaya çalıştığına, sözünün eri olmadığı gibi, çıkarları için yalanlar söylediğine de tabir edilir. Rüya sahibinin nazarı olduğuna ve insanların kıskançlıkları nedeniyle olumsuz etkiler altında kaldığına da yorulur.

Rüyada Siyah Karga Yakalamak

Birinin yalanını yakalamak, suçüstü yapmak, yalanını veya kabahatini ortaya çıkarmak anlamındadır. Genellikle uzun süredir rüya sahibinin farkında olduğu ve izini sürdüğü bir dolandırıcının yakalanacağı, kaptırılan bir para ya da malın geri alınacağı anlamına gelen rüya, kayıpların bulunacağı, alacakların geleceğini ifade eder. Bir süredir borçları yüzden bunalanların nihayet işlerin yoluna girmesiyle rahat bir nefes alacaklarını işaret eden rüya, huzurlu günlerin yakın olduğunu da bildirir.

Rüyada Siyah Karga Öldürmek

Sürekli rüya sahibinin kuyusunu kazan, kötülüğünü isteyen ve asla göründüğü gibi olmayan birinin varlığını işaret eden rüya, bu kimseyle yolların geri dönüşü olmayan bir şekilde ayrılacağını, tüm bağların kopacağını da vurgular. Yaşanacak bir olay sonrasında rüya sahibinin açıkça konuşarak bu kimseyi hayatından çıkaracağına, uğradığı zararları unutmaya çalışarak geleceğe daha pozitif bakmaya çalışacağını tabir eder.

Rüyada Siyah Karga Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüya sahibinin yakın çevresinde öz güvenine zarar veren ve yaptığı konuşmalarla moral bozukluğu yaratan, kişinin yaşam şeklinden amaçlarına kadar her şeye burnunu sokan birinin varlığına yorumlanır. Bu kimsenin etkisi altında kalındığını ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!