RuyaTabirleri.com

Rüyada Siyah Kazak Görmek

Rüyada siyah kazak görmek sıkıntılıdır. Hastalık veya bedensel olarak kişinin yaşam kalitesini düşüren bir rahatsızlık gündeme gelir. Sevilenlerden ayrı düşüleceğine, iş için gurbete gidileceğine ve aile hasreti çekileceğine alamettir. Siyah kazak yas tutanlar için asosyal bir hayat sürüleceğinin de alametidir. İşlerin kapandığı, maddi sıkıntıların baş gösterdiği, mutsuzluk ve depresif bir kişiliğin öne çıktığı bu süreçte kişinin sabırla beklemesi gerektiğini bildiren rüya, ne olursa olsun kişinin inancını kaybetmemesi gerektiğini de ifade eder. Siyah kazak genç kızlar için kendisini çekemeyen bir başka bayan tarafından dedikodusunun yapılmasına, ailesinden uyarı almaya, evli bayanlar için eşinin ailesiyle tartışma yaşamasına alamet eder. Erkekler için iş sıkıntısı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Siyah Kazak Almak

Özgürlüğünden ödün vermek zorunda kalacak olan rüya sahibinin sürpriz gelişmeler yaşayacağına ve duygusal hayatında bakış açısının değişeceğine, özellikle bekarlar için eş adayları konusunda bambaşka kriterlere sahip olacaklarına alamettir.

Rüyada Eskimiş Siyah Kazak Görmek

Bir sıkıntının geçmek üzere olduğunu ve küçük aksiliklerle karşılaşılacağını bildirir. Hevesle girişilen bir işten beklenilen neticenin alınamaması halinde yaşanacak hayal kırıklığına da alamet olur. Bitmiş bir aşkın yeniden başlayacağını ancak uzun sürmeyeceğini de bildirir.

Rüyada Siyah Kazak Örmek

İyi niyetle girişilen bir işte yaşanacak bir sıkıntıya, özellikle güvenilen bir kimseden duyulacak acı sözlere, yanlış anlaşılmalar nedeni ile kavga etmeye alamet eder. Anne ve babası ile arasının açılmasına neden olacak bazı davranışlarda bulunacak kişinin pişman olacağına da tabir edilir.

Rüyada Siyah Kazak Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin karamsar bir yapıya sahip olması nedeni ile yaşadığı sevindirici gelişmeleri dahi görmediğini, kendisini sürekli mutsuz edecek şekilde düşündüğünü ve olaylara yalnızca kötü tarafından bakarak hareket ettiğini, kendine olan güveni kadar insanlara olan güvenini de kaybettiğini ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,