RuyaTabirleri.com

Rüyada Siyah Keçi Görmek

Rüyada siyah keçi görmek, kişinin iş hayatında tek başına var olamadığının ve her zaman başkalarının emri altına çalıştığının işaretidir. Tek başına sorumluluk almayı öğrenmek gerektiğine dair de uyarıcı bir rüyadır. Rüyasında siyah keçi gören kişi kendisine verilen öğütleri kulak arkası eder ve kendi bildiği yoldan şaşmaz.

Rüyada Keçilerin Saldırdığını Görmek

Rüyasında kendisine keçilerin saldırdığını gören kişi çok dikkatli olmak zorundadır, zira etrafında çok sayıda düşman olduğunu gösterir. Uyarıcı yönü olan bir rüyadır. Düşmanların kişiye onulmaz zararlar vermesi söz konusudur. Keçi saldırması demek aynı zamanda arkadaş çevresinin değiştirilmesi gerektiğine de işaret eder.

Rüyada Keçi Görmek

Rüyada görülen keçi eğer dişi ise, bu durumda kişinin gayrimenkul yatırımları yapacağına ve gelirini artacağına yorulur. Erkek oğlak gören kişi erkek evlada sahip olur, oğlak eti yiyen kişi dünya malına doyar ve zengin bir hayat yaşar. Rüyada görülen erkek oğlağı kesen kişinin evladı ölür. Rüyada görülen dişi oğlak ise hayırlı bir kız evlat sahibi olunacağına delalettir.  Rüyada keçi görmek kişinin arzu ettiği her şeye kavuşacağına, tüm dileklerinin gerçek olacağına yorulur.

Rüyada Keçi Sağmak

Rüyasında keçi sağan kişi bekar ise hayırlı bir kısmet bulur ve evlenir. Erkek ise işi gücü rast gider ve kazancı artar. Rüyada keçi sağan kişiler ilim ve irfan sahibi olacakları konumlarda çalışırlar ve topluma faydalı kimseler olurlar.

Rüyada Keçi Kılı Görmek

Keçi kılı görmek görülen miktar kadar para ve mal sahibi olunacağına, kişinin iş konusunda bereketli zamanlar geçireceğine ve bolluk içinde yaşamaya delalet eder.

Rüyada Keçi Sütü İçmek

Keçi sütü içtiğini gören kimsenin verdiği tüm emekler ve çabalar yerini bulur ve Allah katında kabul görecek işler yapar. Evlatları iyi mertebelere erişir ve ailesinin içinde her daim huzurlu bir hayat olur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Siyah Keçi Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Ayse (07 Eylül 2016 saat: 23:30)

  Ruyamda rahmetli abim siyah bir keciyi bana verip ogluna goturmemi ikitanede tanidim yasli teyze ver baya yaslilar ikiye bolup iki teyzeye bolusmemi istedi
  Acaba ruyamin anlami ne rahmetli abimin oglu cok kucuk daha iki yasimda ruyamda abim benden ne yapmami istemistir acaba
  En kisa zamanda donus yaparsaniz sevinirim

 2. umut (25 Mart 2016 saat: 09:02)

  Dün gece istihare namazini kıldım ve istihareye yattım. Rüyamda siyah bir keçi gördüm. Karın ve döş kısmı beyazdı. . Epeyce büyük ve erkek bir keçiydi. Benle kavga ediyordu. Önce güzel yaklaşıyordu sonra durduk yere kızıp vurmaya başlıyordu. Bende onu boynuzlarından tutup her defasında sırtının üstüne yıkıyordum. Yanımda babamda vardı . uzaktan keciye bagirsada gelip beni kurtarmiyordu

 3. Serkan (03 Mart 2016 saat: 21:18)

  Evimde mutfak tezgahinda gezinen siyah keci gòrdum ayni günü sabahında işyerimdeki calışan elemanlarda nasıl bi tesatüfse ikiside rüyalarında dükkandaki para kasasının üzerine oturmuş bi şekilde siyah keci görmüşler acaba bu rüyalar ne olabilir yorumlaya bilirmisiniz

 4. Çiğdem (05 Eylül 2015 saat: 07:29)

  Ben rüyamda bir eve giriyorum o evde bir odaya saklanıyorum keçi görüyorum ıkıtaneye yakın ama üstüme doğru geliyorlar ben hemen odaya girip saklanıyorum kapıdan elimi ısırıyor keçinin biri parmaklarımı ısırdı biride yardım etti nedir acaba bunun anlamı.???

 5. handan (29 Ağustos 2015 saat: 09:17)

  Siyah bir keçi sürekli beni koşturuyor ben ağacın tepesine çıkıyorum kecide sürekli ağaca vuruyor beni düşürmek için ağaca vurdukça hayvan zayifladi bi deri bir kemik kaldı sonra kendi annem bir odun parcasiyla onu çıkmış olduğum ağaçtan uzaklaştırdı dal neredeyse kopacak hemen aşağı indim elimde bir sopa aldım basladim keciye vurmaya hayvan kül olup dağıldı yok oldu tabir ederseniz sevinirim

 6. Dilara (27 Haziran 2015 saat: 14:20)

  Babaannemin evindeydim kavga ediyoruz evden çıkmak istiyorum arka odaya gidip üstümü değiştirmek için içeri giriyorum çok karanlık ışığı yakmaya çalışıyorum ama ışık çok az hiç aydınlanmıyor üstümü bulup odadan çıkıyorum babanneme babam nerde diyorum oda bu saatlerde arar bazende gelir diyor. Sonra evin arka balkonuna gidiyorum babam gelmiş masada oturuyor keçiye dönüşmüş üstünde kıyafetleri var ama keçi halde siyah kılları var ensesi ve kolları keçi gibi suratı keçi gibi boyu yarısı kadar olmuş sonra insan gibi yürüyüp yanıma geliyor saldıracak sanıyorum ama saldırmıyor önümde durdu. Yorumu nedir?

 7. Dilara (27 Haziran 2015 saat: 14:15)

  Babaannemin evindeydim kavga ediyoruz evden çıkmak istiyorum arka odaya gidip üstümü değiştirmek için içeri giriyorum çok karanlık ışığı yakmaya çalışıyorum ama ışık çok az hiç aydınlanmıyor üstümü bulup odadan çıkıyorum babannem babam nerde diyorum oda bu saatlerde arar badende gelir diyor. Sonra evin arka balkonuna gidiyorum babam gelmiş masada oturuyor keçiye dönüşmüş üstünde kıyafetleri var ama keçi halde siyah kılları var ensesi ve kolları keçi gibi suratı keçi gibi boyu yarısı kadar olmuş sonra insan gibi yürüyüp yanıma geliyor saldıracak sanıyorum ama saldırmıyor önümde durdu.

 8. Muhammed (11 Haziran 2015 saat: 11:30)

  Keçi sürümüz yayladan dönerken, aralarından bir tane siyah keçi sürüden ayrı bir şekilde agresif agresif geziyor. Önce gerilip bana vuruyor boynuzlarıyla, sonra ağabeyime vs. Ağabeyime vurduktan sonra ağabeyim keçinin üstüne düşüyor, keçi oradan kalkıp bana vuruyor. Nedir bunun tabiri?

 9. Mikail (12 Nisan 2015 saat: 11:57)

  Evimizin aşağı katında depo olarak kullandımız 2 oda büyüklüğünde bi yer var ben buranın kapı üstünü pembe renge boyarken içeri kan içinde siyah keçi giriyor can çekişiyor dışarı çıktığımda göz kısmı mosmor olmuş yerde ölmüş yatan bi keçi ama keçiler bizim değil yan komşumuzun bahçesinden atlayıp geliyor bende en son sahibine bağırıyodum ve kalktım ondan sonrada

 10. saniye demir (31 Aralık 2014 saat: 10:23)

  Uzum bagina girmis bes alti tane siyah keci ve bagin yarisi kurumus ve ara ara yesilleride vardi ve bende kecilerin girmesine izin verdigi icin anneme kiziyorum
  -ben uzum yiycektim sen niye kecileri uzum bagina koydun diye
  Sonra bagin bi kismina keciler hic dokunmamisti ordan sari uzum toplayim yedim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,