RuyaTabirleri.com

Rüyada Siyah Koyun Görmek

Rüyada siyah koyun görmek, kimi yorumcular tarafından işlerin ters gitmesine, kişinin hastalanmasına neden olacak bir nazarın varlığına dikkat çekse de, çok ciddi problemlerin habercisi değildir. Siyah koyun rüya sahibinin yaşayacağı bir karamsarlığın ifadesidir ve en küçük olayın bile kişide büyük etkiler uyandırdığının işaretidir. Eğer kişi yeni bir işe başlamış veya başlayacaksa, gireceği ortamda kendisini ve mevkisini kıskanan bir bayanın varlığına dikkat çeker. Bu kişiyle yaşanacak bir husumetin iş hayatında can sıkıcı durumlara neden olacağına alamettir. Siyah koyun zayıf duruma düşmüş, olanakları sınırlanmış ve deyim yerindeyse tutunacak dalı kalmamış birine el uzatmak, destek olmak sayesinde kişinin çok daha güçlü bir pozisyona gelmesinde yardımcı olunacağının da tabiridir.

Rüyada Siyah Koyun Yavrusu Görmek

Hem rüya sahibinin, hem de çocuklarının çok iyi mesleklerde yer edineceklerini, bulundukları yere, kariyere gelebilmek için çok çalışacaklarını ve bu emeğin karşılığını en iyi şekilde alacaklarını bildirir. Olumsuz bazı yorumlar olsa da, siyah koyun güç kazanacak olmaya, farkını ortaya koymaya ve insanların dikkatini yaptığı iyi çalışmalarla çekmeye alamettir. Rüya sahibinin özellikle mesleki anlamda bulunduğu çevrede el üstünde tutulup, aranılan bir iş gücü haline geleceğine delalet eder.

Rüyada Siyah Koyun Kesmek

Resmi işe girmeye yorulur ve devletin önemli kademelerinde görev almak, her türlü sorumluluğun altından başarı ile kalkmak anlamındadır. Şanını şerefini daima ilk sırada tutarak yaşamak, verilen sözleri yerine getirmek demektir. Aynı zamanda kişinin adağı varsa yerine geleceğini, büyük bir sevinç yaşayacağını da ifade eder. Resmi bir göreve atanmak, askere gitmek, hapis gibi durumlardan kurtulmak ve sıkıntılarını atıp rahatlamak anlamına gelir.

Rüyada Siyah Koyun Görmenin Psikolojik Yorumu

Her şeyi ciddiye alan ve genellikle iş konusunda daima sorumluluklarının bilincinde, prensipli ve titiz şekilde çalışan kimseleri işaret eder. Aynı zamanda bu kişilerin düzen konusundaki hassasiyetlerini bildirir ve planlara uymayan durumların veya sürprizlerin rüya sahibi için stres nedeni olduğunu da bildirir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!