RuyaTabirleri.com

Rüyada Siyah Kurt Görmek

Rüyada siyah kurt görmek, kendi gücünü kanıtlamaya, iş alanında sahip olduğu her türlü bilgiyi yatırıma dönüştürmeye ve düşmanlar üzerinde korku salmaya yorumlanır. Rüya sahibinin güçleneceğini, kudretli biri olacağını, çevresindeki kimseler tarafından saygı gördüğü gibi, sevileceğini de ifade eder. Bekar erkekler için kendilerine hayran olan bir bayanla tanışarak kısa sürede evleneceklerini, kimsenin sözünün etkisinde kalmayarak kendi hayatlarını kuracaklarının ifadesidir. Siyah kurt gören kişiler ekmeklerini taştan çıkaran, mert, sözlerini tutan, sorumluluklarının bilincinde kişiler oldukları gibi, yaptıkları her işte mükemmeli arayan, kusurlardan, aksiliklerden ve bahanelerden hoşlanmayan kimseler olurlar. Hayra yorumlanan rüya, kişinin asalet dolu bir yaşantı süreceğini, hiçbir zaman haksızlığa neden olmayacağı gibi, hakkını da söke söke alacağını, her mecrada gücünü kanıtlayacağını tabir eder.

Rüyada Siyah Kurtla Boğuşmak

Verilen mücadelelerin sonucunda rahata ermenin, karşılaşılan güçlüklerin kişinin motivasyonunu artıracağının ve korkusuzca hareket edeceğinin ifadesi olduğu gibi, düşmanlardan kurtulmak manasına da gelir. Sahip olunan çevrenin rüya sahibi gibi mücadeleden hoşlanan, gözü pek insanlardan oluştuğunu, çetin yollardan geçilse de kişilikten asla ödün verilmediğini de delalet eder.

Rüyada Siyah Kurt Başı Görmek

Mevki demektir ve çalışmaların neticesini fazlasıyla görmeye, istenilen yere ulaşmaya, bir değişim rüzgarına kapılarak tüm hayatını baştan sona yenilemeye alamet eder. Zenginliği işaret eden rüya, eli bollaşacak olan rüya sahibinin yeni eşyalar, mallar veya taşınmazlar alarak hem kendini, hem de sevdiklerini rahat ettirecek bir hayat sürdüreceğini delalet eder. Hak edilen bir makama erişileceğini ifade eden rüya, kaybedilen malları yeniden kazanmaya, hukuki konularda üstünlük sağlamaya da alamettir.

Rüyada Siyah Kurt Görmenin Psikolojik Yorumu

Keskin köşeleri olan, karakter açısından güçlü ve kendi başına buyruk kimseleri ifade eden rüya, özgürlük kavramının kişi için hayatın anlamı haline geldiğini, bağımsızlığını korumak için her türlü mücadeleyi verdiğini tabir eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!