RuyaTabirleri.com

Rüyada Siyah Kuş Görmek

Rüyada siyah kuş görmek, acı bir habere yorumlanır. Kişinin yakınlarından veya sevdiklerinden gelen bir vefat, kaza haberi gibi, hastalık haberi de söz konusudur. Rengi siyah ancak türünün ne olduğu anlaşılmayan bir kuş görmek ise kişinin ecelinin geldiğine yorumlanır. Aynı zamanda siyah kuş kişinin hayatı ile ilgili yaptığı yanlış hareketler neticesinde, dini inancı sağlam bir kişiden alacağı öğütlere veya nasihatlere de delalet eder. Görülen kuş eve girerse ve hanede hasta bir kimse varsa vefat eder. Yaralı bir siyah kuş görmek ise acı çekilecek bir sıkıntıya tabir edilir.

Rüyada Beyaz Kuş Görmek

Rüyada beyaz kuş her zaman iyi habere ve sevinç duymaya işaret eder. Bazen bir evlilik haberine, kutlamaya, mezuniyete işaret eden rüya, bekar bir bayan için alınacak evlilik teklifine yorumlanır. Beyaz kuş hastalıkların sona erip, kişinin huzurlu ve sağlıklı bir yaşam süreceği anlamlarına da gelir. Evli kişiler için ise bebek haberi olarak nitelendirilir. Yaşlı kimselere de torun sahibi olacaklarının müjdesini verir. Beyaz kuş eve giriyorsa gelin geleceğine, evden çıkıyorsa da haneden birinin evlenip gideceğine anlamlandırılır.

Rüyada Siyah Kuş Öldürmek

Siyah kuş kedere, derde ve sıkıntıya işaret etse de, rüyada siyah kuş öldürmek, kişi için lanetleneceği kadar büyük bir sıkıntı ve bela anlamına gelir. Rüyasında kuş öldüren kişinin başına türlü uğursuzluklar gelir ve hanesindeki kişiler de bu sıkıntılardan nasibini alırlar. Kötü şans ve bereketsiz bir hayata da tabir edilir.

Rüyada Siyah Kuş Görmek Psikolojik Yorumu

Rüya sahibinin çok kötü günler geçirdiğine ve şanssız olduğuna inandığına yorumlanır. Karmaşık bir dönemin, sağlıksız bir ruh halinin ve gelecekten korkmanın sembolleşmiş halidir. Siyah kuş gören kişiler başlarına her an kötü bir şey geleceğini düşünen ve endişe içinde yaşayan kimselerdir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!