RuyaTabirleri.com

Rüyada Siyah Nokta Görmek

Rüyada siyah nokta görmek, kişinin duygularının karışmasına neden olacak, aklı ve mantığı ile hareket ederken duygularına yenik düşmesine sebep olacak olaylar yaşanacağına yorumlanır. Düz bir zeminde veya beyaz bir alanın üzerinde görülen siyah nokta kuşkulanmak, endişelere kapılmak ve emniyetinden şüphe duymak demektir. Enerjisi bölünecek olan rüya sahibinin işine gerekli konsantrasyonu göstermekte zorluk çekeceğini ve bu nedenle hayatını eski düzenine kavuşturamayacağını, iş yaptığı kimselerle bazı anlaşmazlıkların vuku bulacağını da bildirir. Sevilen veya birlikte olunan kimseyle evlilik konusunda şüpheler içinde kalmak, karar vermekte zorlanmak anlamına da gelir. Kendi bedeninde siyah nokta görmek, akıl sağlığının bozulacağına veya geçici bir dönem psikolojik sorunlar yaşanacağına yorumlanırken, yüzde görülen siyah noktalar kişinin sıkıntılarını dile getirmek yerine her şey yolundaymış gibi davrandığına, insanlara sırlarını vermekten çekineceğine tabir edilir.

Rüyada Siyah Nokta Sıkmak

Yüzünde veya cildinde bulunan siyah noktayı sıkmak kuşkuların peşinden giderek olayları temize çıkarmak demektir. Kişiyi uzun süredir bunaltan bir sıkıntının gösterilecek bir çabayla sona erdirileceğine, akıl karışıklıklarından kurtulmaya, güvenilir insanlarla ilişki kurmaya da yorumlanır. Başkasının bedenindeki siyah noktayı sıkan kişiler sır tutarlar ve başkalarının hatalarını, ayıplarını örtmeye çalışırlar.

Rüyada Kağıt Üzerinde Siyah Nokta Görmek

İşle alakalı her türlü anlaşmada sorunlar yaşamak demektir ve kişinin aile hayatında da kendisinden gizlenen sırlar olduğuna tabir edilir. Hedeflenen işlerde veya projelerde sürüncemede kalan durumlar yüzünden istenen sonuçların hemen alınamayacağını, bir müddet daha beklemek gerektiğini de bildiren rüya, kişiye yalan söylendiğinin, önemli konularda bazı detayların özellikle atlandığının da tabiridir. Güven sarsıcı küçük olayların yaşanacağını, eski bir dostla araya girecek sorunları da ifade eder.

Rüyada Siyah Nokta Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin çok küçük, hatta zaman zaman önemsiz sayılabilecek bazı detayları fazlasıyla düşündüğünü ve kafa yorduğunu gösterir. Hayatı kendisine zindan eden, gereksiz konuları büyüten kişilerin takıntılı ruh hallerinin de yansıması olarak ifade edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!