RuyaTabirleri.com

Rüyada Siyah Örümcek Görmek

Rüyada siyah örümcek görmek, hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kişinin şansının ve kısmetinin artacağına ve bu sayede işlerinin açılacağına, rızkının bollaşacağına, elinin de bolluk göreceğine tabir edilir. Rüya sahibinin hayatında olumlu gelişmeler yaşanacağına, bu sayede sıkıntılarından kurtulacağına ve daha rahat bir yaşama kavuşacağına delalet eder. Lüks ve zengin bir hayat yaşamaya yorulur.

Rüyada Siyah Örümcek Ağı Görmek

Rüyayı gören kişinin gelecekte rahat yaşamak ve daha varlıklı bir insan olmak maksadı ile giriştiği işlerden ve yaptığı yatırımlardan istediği sonucu elde edeceğine ve başarılı olacağına işaret eder. Rüya sahibinin biraz sabretmesi, inanması ve çalışması sayesinde sahip olacaklarına rivayet edilir.

Rüyada Siyah Örümcek Öldürmek

Rüya sahibinin eline geçecek fırsatlara istemeden de olsa mani olacağına ya da onları iyi ve doğru şekilde kullanamayarak kıymetini bilemeyeceğine, sonradan da çok üzüleceğine alamet eder. Şansı kaçırmak anlamına gelir.

Rüyada Siyah Tüylü Örümcek Görmek

Rüyayı gören kişinin yaşayacağı bolluğa, berekete, mutluluğa ve huzura işaret eder. Kişi, neşeye, ağız tadına, keyfe ve sağlığa kavuşacak demektir. Duaların kabul olmasına, rüya sahibinin önün açılmasına ve başarılarının artmasına yorulur.

Rüyada Siyah Küçük Örümcek Görmek

Bir kişi eğer rüyasında siyah küçük örümcek görürse o kişinin rüyası küçük ama çok hayırlı bir iş yapacağına ondan hiç beklemediği oranda kazanç elde edeceğine delalet eder. Büyük olmayan beklentilerle girilen yollardan zaferlerle dönmeye alamet eder.

Rüyada Siyah Beyaz Örümcek Görmek

Rüya sahibinin kazanma şansının da, kaybetme şansının da yarı yarıya olduğunu bildiği bir işe atılacağı anlamına gelir. Risklerini ve getirilerini bilerek bir adım atma cesareti göstermeye, sonuç ne olursa olsun bunun yapabilmiş olmaktan dolayı öz güven sağlamaya delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Siyah Örümcek Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. ebru (25 Aralık 2014 saat: 22:41)

  Mrb ben rüyamda kendi evimizdeyim tavandan sihay büyük bi örümcek agi ile yere iniyo onu hemen olduruyorum sonrasında ayni şekilde bidaha iniyo onu öldürmek icin çok cabaliyorum anlami nedir lütfen yardimci olurmusunz ayni gün içinde başka bi rüya daha gördüm ablam hamile oluyor ve karninda çocuk hareket ediyor sürekli agliyor nedir bunların anlami

 2. ayse sahin (15 Aralık 2014 saat: 22:09)

  Rüyamda köyde kayınvalidemin topladığı yeşil lahanalari poşetlere koyarken iki siyah büyük örümcek lahanaların arasında dolaşıp lahanaların arasına giriyor ben korkuyorum sonra düşünüyorum eve gidince poşeti balkona dökerim örümcekleri balkondan atarım öyle biden uyandım. Rüyamın tabiri nedir acaba.

 3. Anonim (15 Aralık 2014 saat: 22:07)

  Rüyamda köyde kayınvalidemin topladığı yeşil lahanalari poşetlere koyarken iki siyah büyük örümcek lahanaların arasında dolaşıp lahanaların arasına giriyor ben korkuyorum sonra düşünüyorum eve gidince poşeti balkona dökerim örümcekleri balkondan atarım öyle biden uyandım. Rüyamın tabiri nedir acaba.

 4. selma (06 Aralık 2014 saat: 10:00)

  Bilmediğim bir evdeyim raflarda kavanoza var kavanozlari düzenliyor um kavanozlari düzenlerken iki tane örümcek siyah küçük ellerime çıkıyor atıyorum bu sefer örümcek adlarıyla sallanip saçlarıma alıyorlar saçlarım kivirciktir benim kendi kendime rüyamda diyorumki kimsede yok saçlarıma Kıvırcık nasıl atıcam bunları diyorum kafamı öne egiyorum saçlarımı ellerimle sirkeliyorum her Örümcekler düşeceğinde ağ yapıp sayımda kalmaya calisiyorlar kurtulamiyorum sonra uyaniyorum

 5. emine (14 Ağustos 2014 saat: 08:02)

  selamünaleyküm….rüyamda siyah küçük bir örümceğin saçlarımdan bir tutam toplamış hatta dibinden kopartılmış şekilde yürüdüğünü gördüm örümceğin….sonra bunu farketip siyah tacımla örümceğin ağızındaki kıskacıyla oynamaya başlıyorum. ama örümcek pek bi tepki vermiyo…örümceğin saçlarımı toplaması ne anlama geliyor şimdi… ilkkez böyle bir rüya gördümmm teşekkürler :)

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,