RuyaTabirleri.com

Rüyada Siyah Pantolon Görmek

Rüyada siyah pantolon görmek kişinin boyundan büyük işlere kalkışması sonucu düşeceği sıkıntılara, vaktinden önce giriştiği işlerde başarı elde edemeyeceğine ve hayal kırıklığının büyüklüğü yüzünden içine kapandığı, başkaları tarafından küçümsendiği bir dönem yaşamak zorunda kalacağı şeklinde yorumlanır. Siyah pantolon bazen evlilik konusunda kişinin verdiği çok aceleci bir karar yüzünden aslında kendisine göre olmayan, hayat tarzları ve bakış açılarının çok değişik olduğu biriyle evlilik yapmasından dolayı uzun sürecek sıkıntılı bir hayat yaşayacağı anlamına da gelir.

Rüyada Siyah Pantolon Giymek

Keder içinde bir ömre işarettir. Siyah pantolon giymek maddi anlamda düşülecek dar durumların ve kişinin borçlarının her geçen gün artacağının da işaretçisidir. Sıkıntıya, üzüntüye ve alınacak her türlü kötü habere işaret olan rüya, yaşam koşullarının giderek zorlaşması yüzünden kişinin ailesine dilediği gibi bir ortam sağlayamadığı anlamına gelir. Dedikodulara neden olacak bir özel hayata sahip kişilerin dikkatli olmalarına ve beraber olunan kişilerin aile tarafından tasvip edilmeyecek oluşuna da alamettir. Siyah pantolon giyenler genç ise işe girmeye veya resmi makamlar için başvurulan bir sınavda başarı elde edileceğine de delalettir.

Rüyada Siyah Pantolon Giyip Çıkarmak

Bir yanlıştan, başkalarına zarar verecek bir hareketten son anda caymak ve doğru yolu bulmak anlamına gelir. Bu rüya bir uğursuzluğun eşiğinden dönmek ve daha önce işlenen sevaplar nedeni ile kişinin başına gelecek çok büyük bir kötülükten son anda sıyrılacağına da alamet eder.

Rüyada Siyah Pantolon Görmenin Psikolojik Yorumu

Aşk yaşamında sürekli yanlış ilişkiler içine girmesinden dolayı kişinin karşı cinse karşı bir öfke duymaya başladığına, herkesin kendisine kötülük yapmak istediğine veya aldatıldığına inanmasını ifade eder. Siyah pantolon iş başvurusunda bulunmak ve kişinin önemli bir makamda görev almak istemesinin de ifadesi olduğu gibi, evlenip çocuk sahibi olmaya heves edildiğinin de tabiri olarak görülebilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!