RuyaTabirleri.com

Rüyada Siyah Peynir Görmek

Rüyada siyah peynir görmek, hayırsız insanlarla karşılaşmaya veya tanışmaya, işlerde terslikler ve şanssızlıklar yaşamaya yorumlanır. Genellikle aksiliklerin habercisi olan rüya, sağlık konularında da beklenmedik sıkıntılar baş göstermesi anlamına gelir. Siyah peynir iş yaşantısında bozulmalara, kazanca karışan haram paraya da alamet ettiği için, yasalarla başın derde girmesine de tabir edilir. Geçim sıkıntı çekileceğini bildirdiği gibi, alınan malların, sahip olunan mülklerin hayrının görülmeyeceğine, türlü musibetlerin kişinin peşinden geleceğine delalettir. Nazara, şer işlere bulaşmaya, kötü kalpli kimselerle ortaklık kurmaya veya iş yapmaya da tabir edilir. Siyah peynir yemek yas tutmak, veya matem tutan biriyle karşılaşmak, kendisine söylenen ağır sözlerin altında ezilip üzülmek demektir. Bekar kimseler için daha önce evlenip ayrılmış biriyle nikah masasına oturacaklarına delalet eder.

Rüyada Küflü Peynir Görmek

Hasta kimseler için sağlık ve uzun bir ömür demekken, yaşlı kimseler için evlatlarının arasında çıkan mal, miras meseleleri yüzünden sıkıntıya düşmek anlamındadır. Küflü peynir İslami olarak hayra yorulmaz ve kişinin etrafında kötü niyetli, dedikodu seven, rüya sahibinin açığını arayan kimselerin bulunduğuna dikkat çeker. Uğursuzluklarla baş etmek zorunda kalmak, kazançta ciddi düşüşler meydana gelmesi veya iş yerinde haksızlığa uğramak, işten çıkartılıp tazminatını alamamak gibi pek çok sorun ve sıkıntıya yorumlanır. Genel manada hem özel hayata, hem iş hayatında kişinin tadını tuzunu kaçıracak durumlar olacağına tabir edilir.

Rüyada Siyah Peynir Atmak

Çöpe siyah peynir atan kişi yüklerinden de, sıkıntılarından da kurtulur ve kalbi ferahlar. Açık bir yere veya bahçeye atmak ise bir problemi aile, akraba üyeleriyle konuşup, onlara açarak çözüm bulmak isteneceğine, üzerindeki baskıdan kurtulmak için harekete geçileceğine delalettir.

Rüyada Siyah Peynir Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin içini kemiren bir şüphenin yıllardır var olduğuna ve bu sıkıntı nedeniyle günlük hayat adapte olmakta zorluk çekildiğine yorumlanır. Genellikle yakın birine karşı duyulan güvensizliğin, bu kimseye dair şüphe içinde olduğunun tabiridir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!