RuyaTabirleri.com

Rüyada Siyah Renk Görmek

Rüyada siyah renk yüceliğe, maddiyat ve mala işaret eder. Siyah renk daha çok maddiyata yorumlanır. Rüyada siyah rengi gördüğünüz yere ve eyleme bağlı olarak değişik yorumlar bulunmaktadır. Siyah renk asil olmasına karşın karanlık olduğu için genel olarak zor dönemlere işaret etmektedir.

Rüyada Siyah Renk Elbise Giymek

Rüyada siyah renk elbise, kıyafet giydiğini görmek eğer gerçek hayatta da siyah renk giymeyi seviyorsanız zenginliğe ve yüksek mertebelere, ya da iş hayatınızdaki bir terfiye, gerçek hayatta siyah renk giymeyi sevmiyorsanız üzüntülü, mutsuz, huzursun bir dönemin çok yakın olduğunun habercisi niteliğindedir.

Rüyada Siyah Renk Ayakkabı Giymek

Rüyada siyah renk ayakkabı görmek eğer ayakkabı rahatsa hayra, berekete, güzel geçinmeye ve dünya malına, eğer rahat değilse, darsa, zor ve sıkıntılı günlere haberci olmaktadır.

Rüyada Siyah Renk Ceket Giymek

Rüyada siyah renk ceket giydiğini görmek karşınıza kötü bir seçenek çıkacağına ve bunu seçmek zorunda kalabileceğinize işaret eder. İşinizden kovulabilir, eşinizden ayrılabilirsiniz. Rüyada gördüğünüz siyah ceketin yırtılması işlerinizin bozulacağına, maddi olarak kötü zamanlara gireceğinize ve geçim sıkıntısı çekeceğinize delalet eder.

Rüyada Siyah Renk Mürekkep Görmek

Rüyada siyah renk mürekkep görmek iş yerinizde ya da evinizde yaşayacağınız tatsızlık ve huzursuzluklara geçim sıkıntılarına sebebiyet verebilir. Rüyada görülen siyah mürekkebi dökmek iş yerinizden gelebilecek bir terfi haberine, evinizden gelecek güzel haberlere, mutlu bir döneme işaret etmektedir.

Rüyada Siyah Renk At Görmek

Rüyada siyah renk at görmek yücelik ve mal varlığınızın büyümesine, düşmanınız varsa yenik düşmeye işaret eder. Kişinin siyah renk ata binmesi zor ve maddi açıdan kötü bir dönem geçireceğine, kişinin siyah renk attan inmesi ise önündeki güzel günlere delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!