RuyaTabirleri.com

Rüyada Siyah Üzüm Görmek

Rüyada siyah üzüm görmek, üzerinden uzun zaman geçmiş ve zamana bırakılmış olan bir konunun, olumlu şekilde sonuçlanacağını göstermektedir. Bir yatırım söz konusu olabileceği gibi, dargınlıkların son bulması şeklinde de anlaşılabilir. Bunun yanı sıra, yakınınız olan bir kişiden ricanız ve isteğiniz de akla gelmelidir. Bu kişi tarafından size verilen katkı, başarılı olmanızı ve isteğinizin gerçekleşmesini sağlayacaktır. Rüyayla ilgili yorumlardan bir diğeri de hamilelik haberidir. Uzun süredir beklenen bu haber, sizi oldukça mutlu edecektir. Bu konu sizinle de çok yakınınızdaki kişilerle ilgili olmaya uygundur.

Rüyada Siyah Üzüm Yediğini Görmek

Bir kişinin makamına gelmek, başarısını sahiplenmek, istemediği halde desteğini almaya kalkmak şeklinde yorumlanmaktadır. Bu açıdan, hayırlı bir şekilde anılmayan rüyalardan sayılır. Bu haksızlık durumu, bir çok olumsuz meseleyi de gün yüzüne çıkarması açısından önemlidir.

Rüyada Siyah Üzüm Toplamak

Yolculuklarınızın sonunda güzel haberler alınması şeklinde yorumlanmaktadır. Bir seyahat sonrasında alacak olduğunuz haberlerin, gelecekle ilgili planlarınızı müjdelediğine delalettir. Güzel rüyalardan olan ve hayırlı sonuçlar bulunan bu rüyanın diğer bir anlamı da iyilik yapmaktır.

Rüyada Siyah Üzüm Ağacı Görmek

Sizin için olumsuz olduğunu düşündüğünüz bazı konularda, hayrın ortaya çıkmasına yorulmaktadır. Daha önceleri pişmanlık duyduğunuz ve mutsuz olduğunuz bu gelişmeler, şimdi oldukça güzel bir dönem yaşamanıza sebep olacaktır. Rüyanın genel bir özeti yapılırsa, “hayırda bulunan şer” durumu akla gelmelidir.

Rüyada Birisinin Siyah Üzüm Yediğini Görmek

Bu kişinin tanıdık olması durumunda, ona karşı bazı önyargılarınızın olduğuna ve kısa sürede bunların ortadan kaybolacağına işarettir. Rüyanızda görmüş olduğunuz kişi tanımadığınız birisiyse ise size karşı olan ön yargıların yok olacağına delalettir. Bu durumun yaşanması için samimi bir görüşmenin olması gerekmektedir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!