RuyaTabirleri.com

Rüyada Siyah Yüzük Görmek

Rüyada siyah yüzük görmek, kişinin soylu bir aileye sahip olduğunu veya bekar bir kimse ise, evleneceği kişinin çok asil ve varlıklı bir aileye mensup olacağını bildirir. Rüyada siyah yüzük görmek zengin ve kibirli bir kimseye de işaret ettiği gibi farklı yorumlara da neden olur. Rüyasında siyah yüzük gören kişinin iş hayatı aksiliklerle dolu olur ve parasal açıdan sürekli bir kayıp yaşar. Yoksulluğun ve geçim sıkıntısının da delaleti sayılan rüya aynı zamanda rüya sahibinin arkasından yapılan çirkin dedikodulara ve atılacak bir iftiraya da haber verir.

Rüyada Yüzük Görmek

Hayırlara yorumlanan rüyalardandır. Görülen yüzük gümüş ise, kişinin malında ve servetinde büyük bir artış söz konusu olur. Gümüş yüzük aynı zamanda söz veya nişan gibi kutlamalara da işaret eder. Demirden veya değersiz bir metalden yapılan yüzük görmek ise, kişinin servetinden önemli bir kısmını kaybedeceğine veya mallarının değersizleşeceğine yorumlanır. Farklı bir yoruma göre ise, demirden yapılmış bir yüzük gören kişi toplum nazarında sözü geçen çok güçlü bir kimse haline gelir ve itibar sahibi olur. Kırmızı taşlı yüzük görmek ise rüya sahibinin fesat biri olduğuna ve başkalarına kötülük yaptığına işarettir. Bakırdan bir yüzük takan kimse ise kötü niyetli ve alçak, hain bir kimse olur.

Rüyada Yüzük Kırılması Görmek

Rüyasında yüzüğünün kırıldığını gören kişi çok sevdiği birinden acı dolu sözler işitir. Evlilik yüzüğünün ikiye ayrıldığını görmek ise kişinin hayat arkadaşı ile yollarını ayıracağını ve boşanma yaşanacağını simgeler.

Rüyada Yüzük Hediye Etmek

Bir başkasına yüzük hediye etmek, sahip olunan malların veya servetin bir kısmının paylaşılacağına, yoksul kimselere hayırlarla dolu iyiliklerde bulunulacağına, kişinin alçak gönüllü ve yardımsever biri olduğuna işarettir. Karşı cinse yüzük hediye ettiğini gören bekar bir kimse ise evlenir.

Rüyada Siyah Yüzük Görmek Psikolojik Yorumu

Kişinin evlilik hayalleri kurduğuna ancak bir türlü muradına eremediğine yorumlanır. Psikolojik olarak evlenmeyi çok arzu eden veya evlilik hazırlıkları istenmeyen durumlar nedeni ile yarım kalan kişilerin bilinçaltlarında yüzük ile ilgili sembollerin rüyalarda açığa çıkması oldukça normaldir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!