RuyaTabirleri.com

Rüyada Siyah Zeytin Görmek

Rüyada siyah zeytin görmek, büyük kısmet ve ömür boyu sürecek mutluluk olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin geçim sıkıntısı çekmeden, güzel ve konforlu bir hayatı olacağına, çektiği yokluğun unutulacağına, sıkıntılı ve zor günlerinin biteceğine alamet eder. Bolluk ve bereket olarak kabul edilir ve gelecek günlerin rüya sahibine neşe, huzur, zenginlik, sağlık ve şans getireceğine rivayet edilir. Rüyada siyah zeytin görmek, kişinin bundan sonra yüzünün güleceğine yorulur.

Rüyada Siyah Zeytin Görmek ve Yemek

Rüyada siyah zeytin görmek ve yemek rüya sahibinin tüm dileklerinin kabul olacağı, isteklerinin gerçekleşeceği ve ticaretinin büyümesi sayesinde maddi gücünün de çoğalacağı anlamına gelir. Kişi, küçük bir sermaye ile büyük gelir elde edeceği işlere girecek bu sayede rahat rahat yaşayacağı bir hayata kavuşacak demektir.

Rüyada Siyah Zeytin Çekirdeği Görmek

Rüyada siyah zeytin çekirdeği görmek, rüyayı gören kişinin şansının açılacağı, başarısının artacağı, mutlu ve zengin olmasına neden olan engellerin de ortadan kalkacağı ile tabir edilir. Kötü şansın kırılacağı şeklinde kabul edilir ve hayırlara alamet eder.

Rüyada Siyah Zeytin Yemek

Rüyada siyah zeytin yemek, rüya sahibinin çok kısmetli olacağı bir dönem geçireceğine bu süreçte geleceği için çok hayırlı kararlar alacağına ve böyle işler yapacağına, ileride de bu işin meyvelerini bolca toplayacağına işaret eder.

Rüyada Siyah Zeytin İkram Etmek

Rüyada siyah zeytin ikram etmek, rüyayı gören kişinin hayır işi yapacağı ve darda kalmış kişilere el atacağı anlamına gelir. Rüya sahibi vicdani sorumluluğunu ve kulluk görevini yerine getirecek işler yapacak demektir.

Rüyada Siyah Zeytin Satın Almak

Rüyada siyah zeytin satın almak, toprak, mal ya da para sahibi olmaya delalet eder. Rüya sahibinin zenginliğinin artacağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Siyah Zeytin Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Mehmet Ünal (12 Ekim 2014 saat: 17:07)

    Merhabalar;Son günlerde iki tane rüyam aklıma çok takılıyor.Birincisi geçen hafta rüyamda midye gördüm ama yemiyordum kabuğunu açıyordum etrafımda tanıdığımı düşündüğüm ama hatırlayamadığım insanlar vardı.İkinci rüyam ise yine etrafımda birileri var ve sanki bazılarını tanıyorum bazılarını da tanımıyorum onlarla sohbet ederken ben siyah zeytin çekirdeklerini leblebi misali yiyorum hatta tadını acı beklerken gayet hoş bir tat alıyorum.Sanırım tam hatırlamıyorum ama zeytin çekirdeği bana iyi geliyor diyorum.Gördüğüm rüyaların tabirini sizden bekliyorum.İyi günler dilerim…

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,