RuyaTabirleri.com

Rüyada Siyasetçi Görmek

Rüyada siyasetçi görmek, iki şekilde yorumlanır; ilk olarak, halkın yararını gözeten, vatandaşa hizmeti görev bilmiş, herkes için en doğru şeyleri savunan siyasetçi görmek, hayırlara yorulur. Rüyayı gören kişinin, iyi bir insan olduğuna, hayırlı kişilerle karşılaşacağına ve güzel işlere gireceğine işaret eder. Kötü, kendi menfaatini düşünen ve halkı bölmeye çalışan bir siyasetçi görmek; rüya sahibinin, kötü niyetli insanlarla, dolandırıcılarla ve üçkâğıtçılarla karşılaşacağına ve kötü bir ortama girip kötü işlere bulaşacağına delalettir.

Rüyada Politikacı Görmek

Rüyada politikacı görmek, rüyayı gören kişinin, bir yanlış anlaşılmadan ötürü bir tanıdığı, bir akrabası ya da bir komşusuyla sorun yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Milletvekili Görmek

Rüyada milletvekili görmek, iş hayatında ve sosyal hayatta karşılaşılacak, rüya sahibini çok zor durumlara düşürecek olaylarla karşılaşmaya ve çok büyük zararlara uğramaya delalet eder.  Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, işlerinin açılmasına, iş hayatında büyük başarılara imza atılmasına ve büyük miktarda para ve mal kazanmaya yorumlanır.

Rüyada Başbakan Görmek

Rüyada başbakan görmek, çalışılacak işlerde ve yapılacak çalışmalarda istenen amaçlara ulaşmaya, ortaya konan ürünler ve eserlerle istenen amaçlara ulaşmaya ve büyük bir üne kavuşmaya delalet eder. Hayırlı işlerle uğraşmaya, kazanılacak başarılara ve bol mala ve mülke yorulur.

Rüyada Cumhurbaşkanı Görmek

Rüyada cumhurbaşkanı görmek, rüya sahibinin, amaçladığı hedeflerin üzerine çıkılacağına, iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi yerlere gelineceğine ve parada ve malda büyük miktarda artış yaşanacağına yorumlanır.

Rüyada Devlet Adamı Görmek

Rüyada devlet adamı görmek, yeteneklerin ve becerilerin gelişmesine ve bu sayede, karşılaşılan sorunların çok hızlı ve zarar görülmeden aşılacağına işaret eder.

Rüyada Bakan Görmek

Rüyada bakan görmek, yapılmak istenen çalışmalarda sorunlarla karşılaşılacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Siyasetçi Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. şevket semih inci (20 Mayıs 2014 saat: 19:19)

    Rüyamda Alparslan Türkeşi gördüm yanyanaydık ve etrafımızda çok sayıda ülkücüler vardı Alparslan Türkeşe ”Başbuğum kaç yıl hapis yatdınınız diye sordum”oda”18 yıl”dedi bende ”benim yaşımdan daha fazla yatmışsınız”dedim Alparslan Türkeş ise bana sanki ” benim gibi olmak zor” der gibi bakdı daha sonra vedalşdık ve sabah ezanıyla uyandım .

  2. Helin (05 Nisan 2014 saat: 14:41)

    Merhaba…
    Rüyamda kıvırcık ve sarı saçlı bir kızın saçlarına dokununca kendi saçlarımında onun gibi olduğunu gördüm. benim saçlarımda kıvırcık fakat onun saçları çok güzel ve bukleleri sarılmış sanki saçları yapılmış gibi duruyordu. Benim saçlarımda kıvırcık fakat onun saçlarının çok daha güzel olduğunu düşünüyordum ve eğer saçlarımı yıkarsam saçlarımın eski kıvırcık haline döneceğini ve herkesin bu saçlarımı daha çok beğeneceğini düşünüyodum o yüzden yıkamak istemiyordum sizce bu ne anlama geliyor? Şimdiden teşükkir ederim…

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,