RuyaTabirleri.com

Rüyada Soba Yakmak

Rüyada soba yakmak, rüya sahibinin işlerinin bereketli ve hayırlı olmasına tabir edilir. Rüya sahibi, ticaret hayatından anlayan, hangi işe girerse çıkacağını hangi işe girerse batacağını iyi bilen, sektörü tanıyan ve iyi analiz eden kişi olarak tabir edilir. Rüya sahibinin küçük yaşta alaylı olarak öğrendiği ticaret hayatı sayesinde kafası bu işlere iyi çalışıyor ve rüya sahibi bu durumun avantajları ile rakiplerine karşı her işte daha başında galip oluyordur. Yani rüya sahibi, ticaret hayatına hep bir adım önde başlıyor demektir.

Rüyada Soba Görmek

Rüyada soba görmek ikinci bir ev olarak tabir edilir. Yani rüya sahibinin belki hayırlı ve kazançlı bir iş nedeniyle, belki izdivaç belki de eğitim nedeni ile ailesinden ayrılarak ikinci bir ev açmasına tabir edilir.

Rüyada Ateş Yakmak

Rüyasında ateş yaktığını gören kişinin herkesi etkileyen, büyülü çarpıcı bir havası var demektir. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibi için kişisel eksiklerini tamamlaması gerektiğine işaret eder.

Rüyada Kömür Görmek

Rüyada kömür görmek en hayırlı rüyalardandır. Rüya sahibi için hayatta herkese nasip olmayacak mutluluğa, kısmete ve zenginliğe sahip olacağı anlamına gelir. Rüya sahibi ne ailesinde ne de sülalesinde görmediği zenginliği kendi hanesinde görecektir diye yorumlanır.

Rüyada Odun Görmek

Rüyada odun görmek hem variyet hem de kötü kişilerle karşılaşmaya işaret eder. Rüya sahibi malının çokluğu nedeni ile sevilmiyor demektir. Malından faydalanmak isteyen fırsatçı kişiler rüya sahibinin ayağını kaydırıp, kendisine zarar vermek için bazı hain planlar içerisinde olabilirler.

Rüyada Odun Yakmak

Rüyada odun yakmak, tatsız olaylar yaşanacağına yorulur. Rüya sahibi çevresindeki patavatsız ve hadsiz kişiler nedeni ile hoş olmayan şeyler duyacak ve çok öfkelenecektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,