RuyaTabirleri.com

Rüyada Soda Görmek

Rüyada soda görmek, hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin rahat edeceğine, ferahlayacağına, çarelere, çözümlere ve şifaya kavuşacağına alamet eder. Rüya sahibinin kötü ve zor günlerden kurtulacağına, iyiye ve güzel olana ulaşacağına bu sayede mutlu olacağına, yaşamın yeni tatlarını keşfedeceğine, geçim sıkıntısını da arkasında bırakacağına delalet eder. Rüya sahibinin yüzünün gülmesine ve ağız tadının yerine gelmesine vesile olacak gelişmeler yaşanacak demektir.

Rüyada Soda İçmek

Rüyayı gören kişinin bolluğu, bereketi ve zenginliği bulacağına, karlı işler yapacağına, garanti olacak ve kesilmeyecek kazanca sahip olacağına, darlıktan, yokluktan, fakirlikten, hastalıktan ve tüm gereksiz korkularından da kurtulacağına tabir edilir. Rüya sahibinin şansının yaver gideceği, işlerinin de hal yoluna gireceği anlamına gelir.

Rüyada Soda Şişesi Görmek

Rüyayı gören kişinin kafa karışıklığından, karamsarlığından, umutsuzluğundan, yaşadığı hayal kırıklıklarından ve içinde bulunduğu belirsizlikten kurtulmasına vesile olacak çarelere ve çözümlere ulaşacağına, canlanacağına, maddi ve manevi olarak toparlanacağına, ayağa kalkacağına ve güçleneceğine işaret eder.

Rüyada Meyveli Soda Görmek

Rüyayı gören kişinin hafifleyeceğine, omuzlarındaki ağırlıktan kurtulmanın yollarını bulacağına, kendisine külfet ve ayak bağı olan kişilerden uzaklaşacağına, ağız tadına, neşeye, keyfe ve zenginliğe kavuşacağına, eğlenceli ve hoş günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada Limonlu Soda Görmek

Rüyayı gören kişinin dualarının ve tövbelerinin kabul olacağına, işlerinin çoğalacağına ve hayatının da kolaylaşacağına yorulur. Rüya sahibinin zahmetsiz şekilde, rahat ve konfor içinde yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada Soda Almak

Rüyayı gören kişinin bedenindeki tüm ağrılardan, kötü duygu ve düşüncelerinden ve içinde bulunduğu kötü ruh halinden sıyrılmayı bileceğine böylece hayatın güzelliklerinden, nimetlerinden bolca nasipleneceğine, Allah’ın lütuflarına ereceğine, hayalini kurduğu yaşamın kapılarını aralamak için de büyük fırsatlar yakalayacağına rivayet edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: