RuyaTabirleri.com

Rüyada Sofra Bezi Görmek

Rüyada sofra bezi görmek, rüyayı gören kişinin, iş ya da seyahat amacı ile çok büyük ve çok bilinen bir ülkeye seyahate çıkmasına ve sonunda büyük başarı ve yüklü miktarda para ile dönüş yapacağına delalet edilir. Aynı zamanda, parasal krizlerden ve sıkıntılardan kurtulup ferahlığa çıkılacağına işaret edilir.

Rüyada Sofra Bezi Bulmak

Rüyada sofra bezi bulmak, rüyayı gören kişinin, aile hayatındaki ya da iş hayatındaki sorunlardan ve problemlerden kurtulacağına tabir edilir. Ayrıca, iş hayatında kazanılan para ve mal sayesinde rahat ve huzurlu bir hayat sürmeye yorumlanır.

Rüyada El Bezi Görmek

Rüyada el bezi görmek, rüya sahibinin, kendi hanesinde ve çevresinde temizliğe ve hijyene büyük önem verdiğine ve bu sayede birçok hastalıktan ve sıkıntıdan korunacağına delalet edilir.

Rüyada Toz Bezi Görmek

Rüyada toz bezi görmek, uzun bir süre çekilecek eziyet ve sorunlardan sonra gelecek huzura, mutluluğa ve paraya işaret edilir.

Rüyada Paspas Bezi Görmek

Rüyada paspas bezi görmek, rüya sahibinin, yaşayacağı problemlerin beraberinde gelecek büyük bir servete ve mala tabir edilir.

Rüyada Temizlik Bezi Görmek

Rüyada temizlik bezi görmek, büyük ve ağır bir hastalık döneminden sonra yaşanacak ve çok güzel günlere gebe olan çok büyük sürprizlere yorumlanır.

Rüyada Çocuk Bezi Görmek

Rüyada çocuk bezi görmek, çok güzel günlerin gittikçe kötüleşecek olmasına ve üzüntülü ve kederli günlerin yavaş yavaş yaklaştığına işaret edilir. Aynı zamanda, rüya sahibinin, hayırlı bir kısmet ile hayatını birleştireceğine ve çok mutlu günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada Bez Parçaları Görmek

Rüyada bez parçaları görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında yaşayacağı güzel günlerin ardından çok büyük sorunlara maruz kalacağına ve üzüntü duyacağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!