RuyaTabirleri.com

Rüyada Sofra Kurmak

Rüyada sofra kurmak, çok hayırlıdır, sıhhate ve afiyette olmaya, bolluğa kavuşmaya, helal lokma yemeye, sürekli olacak kazanca ve bol muhabbette tabir edilir. Rüya sahibinin keyif içinde geçecek aile yaşantısı olarak tabir edilir. Hane içindeki huzura ve mutluluğa, anlayışa, sevgiye, dayanışmaya ve birliğe delalet eder. Rüyada sofra kurmak, ikramı ve konuk ağırlamayı seven, eli ve gönlü bol olan bir kişinin varlığı ile yorumlanır.

Rüyada Sofra Hazırlamak

Rüyada sofra hazırlamak, sofra kurmakla aynı anlama gelir. Rüya sahibinin hayatının zenginlik, güzellik ve hayır içinde geçeceğine delalet eder. Kişi, dünya nimetlerinden istediği kadarına sahip olacak, hiçbir zevki tatmaktan da geri kalmayacak demektir.

Rüyada Sofra Toplamak

Rüyasında sofra topladığını gören kişi, gelir kaynaklarını kaybeder, eline geçen fırsatları ve şansı iyi değerlendiremediği gibi üstüne üstlük, sahip olduklarını da yitirir geçim sıkıntısına ve fakirliğe düşer demektir.

Rüyada Sofrada Oturmak

Rüyada sofrada oturmak, arkadaşlarla ve dostlarla bir davette bir araya gelip keyifli ve mutlu zamanlar geçirmeye, eskileri yâd edip, bazen üzülemeye bazen de kahkahalara boğulmaya işaret eder.

Rüyada Kalabalık Sofra Görmek

Rüyada kalabalık sofra görmek, rüyanın gerçek anlamına uygun şekilde yorumlanır ve rüya sahibinin tam da istediği gibi büyük bir ailesi olacağına işaret eder. Hayırlı ve mutlu bir yuva sahibi olup, kalabalık bir aile olmaya tabir edilir.

Rüyada Sofrada Yemek Görmek

Rüyada sofrada yemek görmek, rüya sahibinin kazancı olarak tabir edilir. Yeteri kadar olan ve rahat yaşamaya elverişli miktardaki gelire ve gelirin hiç düşmeyeceği gibi artarak çoğalacağına delalet eder.

Rüyada Sofrada Yemek Yemek

Bir kişi rüyasında kendini sofrada yemek yerken görürse rüyası, keyfiyette olacağına ve çok uzun seneler yaşayacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,