RuyaTabirleri.com

Rüyada Soğan Cücüğü Görmek

Rüyada soğan cücüğü görmek, mal ve para artışı demekken, sahip olunan gayrimenkuller, varlıklar nedeniyle çok kıskanılan bir hayat sürüldüğüne alamettir. Rüya sahibinin çevresinde gerçek dostlarının çok az olduğuna ve genellikle iyi gün dostlarının etrafını sardığına, kime sır verdiğine çok dikkat etmesi gerektiğine tabir edilir. Kederli durumlarda dahi gülmeye çalışmanın ve kişinin içine attığı bir derdi olduğunun da ifadesi olan rüya, bazı gizli sırların ilerleyen günlerde ortalığa dökülmesi yüzünden yaşanacak kargaşanın da işaretidir. Soğan cücüğü elde edilen her nimetin ve rızkın tamamen helal yollardan ve alın teriyle kazanıldığına vurgu yapar. Kişinin Allah korkusuyla hareket ettiğini, ahret hayatını düşündüğünü ve kimseye yalan söylemeden, dürüst, mert bir hayat sürdürdüğünü tabir eder.

Rüyada Soğan Cücüğü Yemek

Soğan cücüğü yemek, azar işitmek yahut kalp kıracak sözler duymak, sevilen birine içerlemek şeklinde yorumlanır. İstenmeyen bir tartışmaya yahut mal yüzünden aile, akraba çevresiyle ters düşmeye de delalettir. Uzun sürmeyen ama kişiyi derinden etkileyen kısa süreli sıkıntıların ifadesidir. Tatsız olayları, hakaret içeren kavgaları temsil eden rüya, huzurun bozulmasına ve hem iş, hem de aile hayatında olumsuzlukların yansıma bulacağına işarettir.

Rüyada Soğan Doğramak

Soğan görmek de, doğramak da mal varlığı, zenginlik ve refah düzeyinin artması demektir. Genellikle takva içinde olunduğunu ama aynı zamanda her türlü dünya zenginliğini tatmayı da işaret eder. Dertli olanların içlerindeki sıkıntıyı yakın gördükleri biriyle paylaşacaklarına ve bazı aile sırlarını ifade edeceklerine ancak sonradan pişmanlık duyacaklarına da tabirdir.

Rüyada Soğan Cücüğü Görmenin Psikolojik Yorumu

Kendini küçük gören, değersiz bulan yahut yaptıklarının, iş ve özel hayatındaki çabaların takdir görmediğini, desteklenmediğini düşünmenin ifadesidir. Dünyanın baş edilmesi zor ve çok acı veren bir yer olduğunu düşünen, içine kapanık, depresif kişiliklerin de tasviridir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!