RuyaTabirleri.com

Rüyada Soğan Görmek

Rüyada soğan görmek iyiye, soğan yemek kötüye delalet eder. Kuru soğan dünya malına, taze soğan alın teri ile kazanılan dünya malına işaret eder. Soğan yemek bilinmesi istenmeyen ve hiç kimseye söylememiş olan şeylerin ayyuka çıkması anlamına gelir. Soğan soymak, sahte olarak şirinlik yapmaya işaret ederken, hasta kişi için şifa bulmaya işaret eder. Soğanı köküyle görmek aile içinde sıkıntı anlamına gelir. Birçok soğanı bir arada görmek hem iyi olana hem de kötü olana işaret eder. Çok soğan görmek sağlık sorunlarından uzak olmak anlamına geldiği gibi aynı zamanda sıkıntı, zorluk ve keder anlamına gelir. Rüyada soğan gören kişi çevresindekiler tarafından çekilmiyor ve istenmiyor demektir.

Rüyada Soğan Yemek

Rüyada soğan yemek hayırlıdır ve kişinin mutlaka doğru yolu bulup, hatalarından döneceğine ve hatalarını telafi etmek isteyeceğine delalet eder. Eğer rüyasında soğan yediğini gören kişi iyi değilse o zaman vefat edecek demektir.

Rüyada Soğan Soymak

Rüyada soğan soymak maskaralığa ve zoraki şirinliğe işaret eder. Rüyasında soğan soyan kişi, menfaati için birine, zoraki şekilde, hiç öyle hissetmediği ve öyle düşünmediği halde yoldaşlık edecek ve onun yolundan gidecek demektir.

Rüyada Pişmiş Soğan Görmek

Rüyada pişmiş soğan yediğini gören kişi hak yoluna döner.

Rüyada Taze Soğan Görmek

Rüyada taze soğan görmek kötü niyetli ve kötü duygulara sahip olan bir kişiye işaret eder. Rüyada elinde taze soğan olduğunu gören kişi, herkesin tepkisini alacak, dışlanacak ve kınanacak bir iş yapacak demektir.

Rüyada Yeşil Soğan Görmek

Rüyada yeşil soğan görmek son kuruşuna kadar helal olan, bin bir zorluk ve güçlükle, alın teri dökülerek kazanılmış olan kazanca işaret eder. Bu kişinin ekmeği temiz ve haramsızdır.

Rüyada Soğan Doğrama

İşle ilgili olarak yapılacak bir atılım sayesinde mal mülk sahibi olunacağına, çalışmaların tek parça halinde zor bir şekilde değil aksine parçalar halinde ve daha kolay gerçekleştirileceğine, sorunların aşılacağına, verilen sözlerin kısa süre içinde yerine getirileceğine, hayırlı bir kısmet ile dünya evine girileceğine ve rahat bir hayata sahip olunacağına işaret eder. Rüyada soğan doğrayan birini görmek, eş, dost ya da akrabalardan birinin yapacağı işte karşılaşacağı bir sorunun yüksek bir mevkideki arkadaştan istenecek yardımla çözüleceğine, varılan noktaya hayal edilmiş olan birçok şeye kavuşulacağına ve dertlerin sona ereceğine alamet eder.

Rüyada Kuru Soğan Görmek

Rüya sahibinin, kardeşleri ya da arkadaşlarından biri ile gireceği bir işte çok büyük kazançlar elde edeceğine, yeni projeler için kaynak elde edeceğine, zenginliğe sahip olacağına, kendisine yardım etmesi ve işleri çekip çevirmesi için yanına birkaç personel alacağına, zarar eden bir arkadaşına yardım edip işlerini düzeltmesi konusunda destek olacağına ve hayır duaları alacağına yorulur. Rüyada kuru soğan yemek, iş dünyasında sahip olunan şöhrete leke düşürecek olan ve başarılı bir kişi olmasını kısanan bazı kişilerce planlanmış bir durumla karşı karşıya kalınacağına, bu yüzden kısa süre için de olsa sıkıntı duyulacağına ve sorunlarla boğuşulacağına tabir edilir.

Rüyada Soğan Satmak

Hatırı sayılır bir kişiden gelecek bir yardım sayesinde çalışmaların günden güne daha iyi bir hal alacağı, alınacak olan yeni bir hane sayesinde sıkıntılı zamanların geride kalacağı, yapılan hataların telafi edileceği, eğitimle ilgili olarak yeni bir karar verileceği, sağlık sorunları ile boğuşan bir akrabadan güzel haberler alınacağı ve zararlı bir alışkanlıktan uzaklaştırılacağı anlamına gelir. Rüyada soğan almak, yakın bir akrabadan ya da kardeşlerden alınacak büyük bir destekle birlikte girilecek bir işte haneye yüklü miktarda para gireceğine ve yeni bir iş kapısının açılacağına delalettir.

Rüyada Soğan Pişirdiğini Görmek

İçine girdiği sosyal ortam ve yeni edindiği arkadaşlar yüzünden Allah yolundan uzaklaşan ve kötü alışkanlıklar edinen bir kişinin, rüya sahibinin girişimleri ve emekleri sayesinde Allah yoluna döndürüleceğine, bu sayede kişinin kendisini daha iyi ve yüreğini daha ferahlamış bulacağına ve rüya sahibine dua edeceğine yorumlanır. Rüyada soğan pişiren birini görmek, sorunlardan kurtuluşa erileceğine, yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, fakir fukaranın karnının doyurulacağına, yeni bir işe girileceğine, kazancın büyük bir kısmının Allah yolunda kullanılacağına ve daha huzurlu ve mutlu olunacağına yorumlanır.

Rüyada Soğan Kesmek

Sorunların ve sıkıntıların el birliği ile aşılacağına, zor geçen bir projenin yakın bir zaman içinde toparlanacağına, yeni ve söz sahibi olunan bir mevkiye sahip olunacağına, hasreti çekilen bir kişiye kısa sürede kavuşulacağına, yeni bir işe girileceğine, alınmış olan borçların ödeneceğine ve anne baba hayır duaları alınacağına tabir edilir. Rüyada soğan kesip yemek, yaşanan tatsızlıklar yüzünden bozulan moralin, sevilen ve uzun zamandan beri uzak olunan bir kişi ile görüşülmesi sayesinde yerine geleceğine, kazancın azalmasına sebep olan bir durumun ve gereksiz harcamaların ortadan kaldırılacağına ve elde edilen paranın yatırım için kullanılacağına delalettir.

Rüyada Sarımsak Soğan Görmek

Bozulan insan ilişkilerinin aile büyükleri ve tanıdıkların araya girmesi ile tatlıya bağlanacağına, gidilen yolda karşılaşılan engellerin aşılacağına, yeni bir birlikteliğe başlanacağına, bu birlikteliğin evlilikle bağlanacağına, kısa süre içinde nur topun gibi evlada sahip olunacağına ve yaşanan kötü ve tatsız olayların geçmişte kalacağına rivayet edilir. Rüyada sarımsak soğan yemek, üzerinde bir türlü anlaşma sağlanamamış bir konu için işbirliği yapılarak ve bir orta yol bulunarak çözüm sunulacağına, bu sayede yaşanan sıkıntıların ortadan kalkacağına, yeni bir işle ilgili olarak bazı adımlar atılacağına ya da askıya alınmış olan bir projeye kaldığı yerden devam edileceğine yorulur.

Rüyada Soğan Tarlası Görmek

Birçok projenin gerçekleştirileceğine, kısa zamanda çok yol alınacağına, işlerin çok iyi bir hal alacağına, verilen sözlerin çok iyi bir şekilde yerine getirileceğine, mal mülk sahibi olunacağına, eşler arasında maddi sebeplerden ötürü yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına ve ünlü bir kişi ile kurulacak ortaklık sayesinde iş dünyasında birkaç adım öne çıkılacağına alamettir. Rüyada soğan tarlası satın almak, uzun zamandan beri hayali kurulan bir mevkiye ulaşılacağı, akıllıca adımlar atılacağı, rakiplerin üzüleceği bir karar verileceği, işle ilgili olarak uzun bir seyahate çıkılacağı ve yeni bir işbirliğe gidileceği anlamına gelir.

Rüyada Soğan Zarı Görmek

Aile hayatı içinde bazı tartışmalar yaşamaya, bu tartışmalardan ötürü sevilen kişilerle ters düşmeye, gereksiz bir işe girip kazancı boşa harcamaya, iş hayatında zarar etmeye, yakın bir arkadaşla ters düşmeye, sıkıntılı bir durumdan ötürü moral ve motivasyon kaybı yaşamaya işaret eder. Rüyada soğan zarı yemek, bir dedikodudan ötürü iş dünyasında istenmeyen bir duruma düşüleceği, haksız yere yalnız kalınacağı, yakın bir arkadaşın ihanetine uğranacağı, devam eden bir birliktelikte tatsız durumların yaşanacağı ve hiç beklenmeyen bir yerden darbe yeneceği şeklinde yorulur.

Rüyada Çürük Kuru Soğan Görmek

Can sıkıntısına sebep olacak bir olay yaşanacaktır. Kişinin, kendisine çok güvendiği bir kişi ile yaptığı işte büyük sorunlarla muhatap olacağına, maddi ve manevi açıdan çok büyük zarara uğrayacağına, rakipleri ile bazı tartışmalar yaşayacağına, sevdiği kişiden ihanet göreceğine, tüm bu üzüntüler ve sıkıntılardan ötürü sağlık sorunları yaşayacağına ve iş hayatına uzunca bir süre ara verip insanlardan uzak duracağına delalettir. Rüyada yarım kuru soğan görmek, iş hayatında sürekli sorunlarla boğuşulacağına, atılan adımların az miktar kazanç sağlayacağına ve hayırlı bir kısmetle evlilik yolunda adım atılacağına ancak devamının bir türlü gelmeyeceğine tabir edilir.

Rüyada Soğan Çalmak

Rüya sahibini, kısa süre önce kötü bir duruma düşürmüş bir kişinin, işleri ve ailesi ile ilgili büyük sorunlar yaşayacağı, büyük bir sıkıntıyla uğraşmak zorunda kalacağı, daha sonra uzun uğraşlar sonucunda yaptığı işte zorluklar yaşayacağı ve sonunda yaptıklarından ötürü pişman olacağı anlamına gelir. Rüyada taze soğan çalmak, bazı üzücü olaylar yaşayan kişinin, kendisini üzgün hissedeceği ve moralini bir türlü düzeltemeyeceği bir dönem geçireceğine, karşılaşılan bir haksızlıktan ötürü çok üzüntü duyulacağına, iş hayatı içinde zor zamanlar geçirileceğine, sağlıkla ilgili olarak bir sorun yaşanacağına ve ruhsal ve parasal açıdan büyük bir zarara uğranacağına rivayet edilir.

Rüyada Soğan Görmenin Psikolojik Yorumu

Hayat içinde sürekli aksilikler yaşayan kişi, hayatın acı tatlı yanlarını gördüğü ve birçok sıkıntıyla uğraştığı için deneyim sahibi birisi olduğuna, psikolojik olarak bu deneyimlerden ötürü kendisine çok büyük bir güven duyduğuna ve bu durumun rüyaları şekillendirip bazen iyi bazen kötü olayları gösterdiğine yorulur. Aynı zamanda, bazı işlerle uğraşılması sebebiyle duyulan rahatsızlıktan ötürü sıkıntılı ve iç karartıcı rüyalar görülür. Tasa ve dertten kaynaklanan ve uzun bir zamana yayılan bir sorunun özellikle gözyaşartıcı bir hal alacağı, hiç olmadık bazı durumları rüyalarda resmedeceği ve rüyayı gören kişinin, içinde taşıdığı kuşkuları arttırıp daha sonra moral bozukluğuna sebep olacağı şeklinde açıklanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: