RuyaTabirleri.com

Rüyada Soğan Yemek

Rüyada soğan yemek, rüya sahibinin iyi niyetini geri plana atarak, sadece kendisini düşünüp bazı işler yapacağına işaret eder. Kişi, huy değiştirecek ve art niyetli kimselerle hareket ederek, hak yiyerek kazanç elde edecek, yanlış yollara sapacak ve dinden ayrılacak demektir. Rüyada soğan yemek, bencil, sadece kendi çıkarı ve kendi mutluluğu için çalışan, gerisi üzülür mü, kırılır mı, ağlar mı diye düşünmeyecek kadar katı kalpli birinin varlığı ile açıklanır.

Rüyada Kuru Soğan Görmek

Rüyada kuru soğan görmek, rüya sahibinin canını sıkacak, neşesini kaçıracak sözler etmekten kaçınmayan hem de bunu gözünün içine baka baka yapan arsız, uslanmaz bir takım kişilerin varlığı ile açıklanır.

Rüyada Soğan Ekmek

Rüyasında soğan ektiğini gören kişi, bazen iyimser bazen de çok öfkeli oluyor demektir. Neye ne zaman öfkeleneceği hiç belli olmuyordur. Bu kişi, bazı günler çok güler yüzlü ve iyi görünürken bazen de asık suratlı ve mutsuz görünebiliyor. Bu rüya, yaptıkları ile konuştukları birbirini tutmayan bir kişiye işaret eder.

Rüyada Soğan Toplamak

Rüyada soğan topladığını görmek, güzel ve mutlu günlerin eli kulağında olduğuna ve her an kapıyı çalabileceğine işaret eder. Çok hayırlı bir rüyadır, kişinin hayatının nasıl isterse öyle ilerleyeceğine ve kendisine huzur getireceğine tabir edilir.

Rüyada Soğan Kabuğu Görmek

Rüyada soğan kabuğu görmek, rüya sahibinin lüks ve rahatlık içinde yaşayacağına ve bir elinin yağda bir elinin de balda olacağına delalet eder. Sağlıklı, mutlu ve hayırlı bir ömre tabir edilir.

Rüyada Yeşil Soğan Görmek

Rüyada yeşil soğan görmek, rüya sahibinin gözünü çok yükseklere diktiğine, olmayacak işlere heveslendiğine bu nedenle de çevresindeki kişiler tarafından alay konusu edilip, kendisiyle eğlenildiğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: