RuyaTabirleri.com

Rüyada Soğan Yemek

Rüyada soğan yemek, rüya sahibinin iyi niyetini geri plana atarak, sadece kendisini düşünüp bazı işler yapacağına işaret eder. Kişi, huy değiştirecek ve art niyetli kimselerle hareket ederek, hak yiyerek kazanç elde edecek, yanlış yollara sapacak ve dinden ayrılacak demektir. Rüyada soğan yemek, bencil, sadece kendi çıkarı ve kendi mutluluğu için çalışan, gerisi üzülür mü, kırılır mı, ağlar mı diye düşünmeyecek kadar katı kalpli birinin varlığı ile açıklanır.

Rüyada Kuru Soğan Görmek

Rüyada kuru soğan görmek, rüya sahibinin canını sıkacak, neşesini kaçıracak sözler etmekten kaçınmayan hem de bunu gözünün içine baka baka yapan arsız, uslanmaz bir takım kişilerin varlığı ile açıklanır.

Rüyada Soğan Ekmek

Rüyasında soğan ektiğini gören kişi, bazen iyimser bazen de çok öfkeli oluyor demektir. Neye ne zaman öfkeleneceği hiç belli olmuyordur. Bu kişi, bazı günler çok güler yüzlü ve iyi görünürken bazen de asık suratlı ve mutsuz görünebiliyor. Bu rüya, yaptıkları ile konuştukları birbirini tutmayan bir kişiye işaret eder.

Rüyada Soğan Toplamak

Rüyada soğan topladığını görmek, güzel ve mutlu günlerin eli kulağında olduğuna ve her an kapıyı çalabileceğine işaret eder. Çok hayırlı bir rüyadır, kişinin hayatının nasıl isterse öyle ilerleyeceğine ve kendisine huzur getireceğine tabir edilir.

Rüyada Soğan Kabuğu Görmek

Rüyada soğan kabuğu görmek, rüya sahibinin lüks ve rahatlık içinde yaşayacağına ve bir elinin yağda bir elinin de balda olacağına delalet eder. Sağlıklı, mutlu ve hayırlı bir ömre tabir edilir.

Rüyada Yeşil Soğan Görmek

Rüyada yeşil soğan görmek, rüya sahibinin gözünü çok yükseklere diktiğine, olmayacak işlere heveslendiğine bu nedenle de çevresindeki kişiler tarafından alay konusu edilip, kendisiyle eğlenildiğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Soğan Yemek İle İlgili Rüyalar;

  1. necati (26 Haziran 2015 saat: 13:05)

    Ruyamda köyde dedemlerin evindeydik olmus olanlar ve yasiyanlar hepsi oradaydi baya kalabalik bir ortam tum aile ferdleri vardik. Sofrada corba vardi ve bende birtas aldim corbanin icinde ikiye bölunmus sogan vardi ve ben ikiye bölunmus sogani kasiklayip oldugu gibi azima attim .. ama tadi aci geldigi icin azimda sakiz gibi cigneyip durdum .. azimdaki acilik gitsin diyede arada corba iciyordum .

  2. Elifnur (22 Haziran 2015 saat: 11:01)

    Okuldaydık okulun kantinine arkadaşlarımla beraber girdik. Sonra annem bizi bir masaya oturttu herkese lahmacun getirdi benim lahmacunum soğanlı diğerlerinki soğansız geldi. Sonra ben biraz yeyip soğanını ayıkladım yanımda ki arkadaşım da şekerli soğan yemeye başladı. Sonra biz kalktık okuldan çıktık. Okulun bahçesinde 2 rekatlık namaz kılarken yan tarafta çarşafla namaz kılan insanlar gördük. Sonra bizim yanımıza gelip sohbet etmeye başladılar.

  3. filiz kaba (06 Mart 2015 saat: 16:07)

    Ruyamda biri arabasiyla giderken benden bir lira istedi bende de bozuk olmadindan yok dedim bir kadin tanimadim bana dediki duymuyomusun kuslar otuyo sana haber gonderiyolar kuslarin otmesi sadaka ver onlara diyo bende cuzdanimdaki 10 lirayi arabanin psene giderek bir liram yoktu onun icin veremedim diyerek 10 lira verdim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,