RuyaTabirleri.com

Rüyada Soğuk Görmek

Rüyada soğuk görmek, zorlukların üstesinden gelineceğine ve kişinin kendi kaderini yazmak için uğraş vereceğine, karşılaştığı güçlükler ne olursa olsun kişinin asla yenilmeyeceğine ve gücünü korumak için üstün bir çaba göstereceğine işarettir. Sınavlardan başarıyla sonuç almak veya zor bir görevin üstesinden gelmek anlamına da gelen rüya, iş hayatında zor bir mevkide uzun yıllar görev almak şeklinde de tabir edilir. Soğuk görmek ikili ilişkilerde yaşanacak bazı sorunlara ya da mesafelere de yorumlandığı gibi, özellikle evli kişilerin eşlerine yeterli ilgi ve sevgi göstermedikleri için bir süre sıkıntı yaşayacaklarına, bu durumu düzeltmek için zamana ihtiyaç duyacaklarına da alamet eder.

Rüyada Soğuk Su İçmek

Borçlardan kurtulmak ve maddi olarak rahatlamanın sonucunda yeni hayaller kurmaya başlamak şeklinde tabir edilen rüya, yaşamsal konularda büyük bir ferahlık içinde olunacağına da alamettir. Başına gelen olayları düşünerek bundan sonraki adımlarını çok daha dikkatli atmaya karar veren rüya sahibinin sorunlar karşısında oldukça serinkanlı davranacağını ve bu davranışının yararını göreceğini de bildirir. Dürüstlüğe önem verildiğinin ve yapılan tüm illerde hak yolundan sapmadan, hileye bulaşmadan, alın teri ile sonuçlar almaya da tabir edilir.

Rüyada Soğuk Suyla Yıkanmak

İyi olacağı düşünülen bir durumun kötü sonuçlanması sonucu yaşanılan büyük hayal kırıklığı ve üzüntüye işarettir. Kişinin yanlışlarından ders alması gerektiği konusunda uyarıda bulunan rüya, aile ilişkilerinde yaşanacak sorunlara da dikkat çeker. Rehavet içine giren kişilerin bir süre sonra gerçeklerle sert bir şekilde yüz yüze geleceğini, zamanı boşa geçirenlerin duyacağı pişmanlıkla dolu duyguları ve manevi boşluğu da tabir eder.

Rüyada Soğuk Görmenin Psikolojik Yorumu

Cinsel anlamda kendisini aseksüel hisseden ve cinsel isteksizliği nedeni ile ikili ilişkilerinde istediği gibi sonuç alamayan kişilerin yaşadığı ruhsal sıkıntıya işarettir. Aşk ve sevgi konusunda duygularını ifade etmekten yoksun ya da yetersiz olan kişilerin giderek bu duruma alışmaları ve herhangi bir çaba gösterip durumu değiştirmek istemediklerini de gösterir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!