RuyaTabirleri.com

Rüyada Soğuk Hava Görmek

Rüyada soğuk hava görmek, anlaşmazlıkların gündeme geleceğini, aksilikler veya ufak kazaların yaşanacağını bildirir. Genellikle olumlu şekilde yorumlanmaz ve kişinin canını sıkacak gelişmelere alamettir. Soğuk hava gören kimseler evliyseler, eşleriyle aralarına girecek bazı laf, söz yüzünden ev içinde kişilerin birbirlerine karşı mesafeli davranacaklarını ve samimiyetten uzak davranışlar sergileyeceklerini, eşler arasındaki güvenin zedeleneceğini tabir eder. Soğuk hava, manevi zayıflığın da sembolü olduğu gibi, bulunulan ortamdan sıkılmaya, iş değiştirmek için fırsat kollamaya, aile bağlarının zayıflığına da yorulur. Kişinin aldığı görevleri hakkıyla yerine getirememekten ötürü alacağı uyarıların sonucunda psikolojisinin bozulacağını, işe gitmek istemeyeceğini ve hatta ailesine de yüz çevirerek içine kapanacağını alamet eder.

Rüyada Soğuk Havada Dışarda Kalmak

Üzücü günlerin kapıda olduğuna, kişinin pek çok sorunla aynı anda savaşmak zorunda kalacağına ve peşi sıra gelen kötü haberler sayesinde gücünün azalacağına alamettir. Hem maddi, hem de manevi zayıflığın söz konusu olacağı günleri sakin bir şekilde atlatmak gerektiğini bildiren rüya, şartların bir süre daha düzelmeyeceğini ve kişinin bu süreçte kendisini ayakta tutabilmeye yönelik tedbirler alması gerektiğine yorumlanır. Ticaretteki kötü gidişin, ekonomik anlamda zorluk çekmenin ve ayakta kalmak için bazı varlıkları satmak zorunda kalan rüya sahibinin hane içinde de huzursuzluk yaşayacağının tabiridir.

Rüyada Kış Mevsiminde Soğuk Hava Görmek

Mevsiminde görülen bu tip rüyalar hayra yorulur. Genellikle olumlu gelişmeler olmasa dahi, kişi için yeni sıkıntıların olmayacağını, var olan durumun stabil şekilde devam edeceğini bildirir. Yatırım için veya girişimler adına uygun olmayan bu zamanda biraz daha sabırla hareket etmenin sonucunda kişi için her türlü fırsatın gündeme geleceğini de müjdeler.

Rüyada Soğuk Hava Görmemin Psikolojik Yorumu

Yoğun bir sevgi açlığını işaret eder ve çocukluk çağında aile sevgisinden mahrum kalmış kimselerin yetişkinliklerinde karşılarına çıkan herkeste bu duyguyu tatmin etmek için çeşitli baskılar yaptıklarına yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!