RuyaTabirleri.com

Rüyada Soğuk Su Görmek

Rüyada soğuk su görmek, rahatlatıcı bir haber almak veya sıkıntılı bir durumun kısa sürede çözüleceği anlamına gelir. Soğuk su kişinin kendi isteklerini ve hedeflerini çok net bir şekilde ortaya koyacağını ve bu sayede adım adım hedeflerine gideceğine delalettir. Soğuk su evli kişiler için araya mesafe girmesine ve eşlerin birbirlerine karşı eskisi gibi ilgi göstermeyeceğine, birbirlerine karşı anlayışlarının ve hoşgörülerinin azalacağına işarettir. Soğuk su gören bekar kimseler ise yaşı kendinden büyük bir kısmetle karşılaşırlar. İş alanında ortamın gergin olmasına ve kişinin işini yaparken sakin ve mutlu olamadığına, bu yorucu, aşırı stresli, ortamdan uzaklaşmak için yeni bir iş bakacağına delalettir.

Rüyada Soğuk Su İçmek

Rüya sahibinin çok güzel bir hayatı olacağını müjdeleyen rüya, sağlıklı ve gönülden geçtiği gibi, huzurlu ve mutlu bir hayat sürüleceğinin de işaretini verir. Soğuk su içmek işinden helal kazanç elde edildiğini, kişinin rızkının hiç kesilmediği gibi, bereketli olan hayatı sayesinde başkalarına da yardım eli uzatabileceğini bildiren güzel bir rüyadır. Rüyada su içmek hasta kişiler için ayağa kalkacak kadar iyileşmek ve eski güce kavuşmak için gayret etmek anlamına gelir. Genellikle sağlığın düzelmesi, hayırlı iş sahibi olunması, helal rızık elde etmek gibi anlamlara gelir.

Rüyada Soğuk Su İle Yıkanmak

İslami olarak kişinin en kısa sürede Allah’a günahlarını affetmesi için yalvaracağına ve tövbe edeceğine yorumlanır. Başa gelen bir olay sonrasında kişinin Allah’a sığınacağına ve yaptığı yanlışlar yüzünden pişmanlık duyacağına delalet eder.  Fakirleşileceğine ve maddi sıkıntılara da yorumlanır.

Rüyada Soğuk Su Görmenin Psikolojik Yorumu

Soğuk su kişi için olmasından, gerçekleşmesinden endişelenen bir durumu ifade eder. Soğuk su görmek genellikle aile içinde sevilmeyen biri olduğuna, kişinin çekindiği tanıdıklara sahip olduğuna, genel olarak korkularla dolu geçen bir hayata işarettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!