RuyaTabirleri.com

Rüyada Soğuk Su İçmek

Rüyada soğuk su içmek, kişinin arzu ettiği gibi güzel bir hayata kavuşacağına delalettir. Su içmek ferahlamaya ve sıkıntılardan kurtulmaya da yorumlanırken, aynı zamanda sonu hayırlara vesile olan girişimlere ve olaylara da tabir edilir. Temiz ve soğuk bir su içen kişinin ömrü de uzun ve sorunsuz olur. Hastalıklardan uzak, huzur dolu bir hayatı simgeler. Bir şişeden soğuk su içen kişi evli ise eşi hamile kalır. Bekar kişiler şişeden soğuk su içerlerse rızıkları ve kısmetleri artar. Metal bir kaptan soğuk su içen hastalanır veya büyük bir kedere maruz kalır. Su içen ancak susuzluğu geçmeyen kişi ise İslami olarak tamahkar bir kimsedir.

Rüyada Su Görmek

Hayırlara vesile olduğu gibi, geçim kolaylığına, aile saadetine ve mutluluğa yorumlanır. Rüyada temiz su görmek kişinin hayatının da pürüzsüz, sıkıntısız ve güzel geçeceğine yorumlanır. Temiz ve berrak bir su gören kişinin nimetleri bol, kazancı da çok olur. Toplu mal sahibi olmak veya yüklü bir paraya kavuşmak da yorumlar arasında yer alır. Rüyada durgun ve kirli bir su görmek kişinin hapse düşeceğine veya yasalarla başının derde gireceğine tabirdir. Tuzlu su keder ve gözyaşına neden olacak olaylara işaretken, tatlı su ise doğum haberi almak veya iş ile ilgili başarılı bir haberin gelmesi olarak yorulur.

Rüyada Birinin Kendisine Su Verdiğini Görmek

Bir kadının elinden su aldığını gören kişi çevresinde yalanlarıyla tanınan düzenbaz biridir. Bir erkeğin kendisine su verdiğini gören kişi ise hayırsever ve hak yolunda ilerleyen bir mümindir. Başkasından su alan kişiler aynı zamanda hayatları ile ilgili önemli bir destek görürler ve işleri kolaylaşır.

Rüyada Soğuk Su İçmek Psikolojik Yorumu

Uykuda susayan kişiler rüyalarında su içerler ve bu çok olağan bir durumdur. Fiziksel ihtiyaçların rüyalarda açığa çıktığı çok sık görülür. Diğer taraftan rüyada soğuk su içtiğini görmek, kişilerin mevcut yaşamlarında ferahlamaya ihtiyaç duyduklarına da işaret etmektedir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!