RuyaTabirleri.com

Rüyada Sohbet Etmek

Rüyada sohbet etmek, çeşitli şekillerde tabir edilir. Doyasıya ve keyifli sohbet etmek, mutluluğa, hayra, iyiliğe ve güzelliğe delalet eder. Rüya sahibi için zorlukların biteceği, güzel günlerin geleceği şeklinde tabir edilir. Rüyada düşmanla, hasımla ya da haz edilmeyen bir kişi ile sohbet etmek, aksilik, musibet, uğursuzluk ve şansızlık anlamına gelir. Rüya sahibinin tanımadığı biriyle sohbet ettiğini görmesi ise maddi ve manevi kayıp olarak yorumlanır.

Rüyada Dini Sohbet Etmek

Rüyada dini sohbet etmek, inancına ve ibadetine düşkünlüğe, hak yolunu kaybetmemeye, inanların en hayırlılarından olmaya, makbul kimse mertebesine ulaşmaya ve ahlakın kusursuzluğuna işaret eder.

Rüyada Ölü ile Sohbet Etmek

Rüyasında bir ölüyle sohbet ettiğini gören kişi artık ağlamaktan kurtulur ve bundan sonrası yüzü daima güleç olur. Rüya sahibi hep aradığı o huzura kavuşacak, hayatı istediği gibi olacak, içine dert edeceği ve kafasına takacağı hiçbir önemli sorun yaşamayacak demektir. Tabir yerindeyse rüya sahibi için bundan iyi Şam’da kayısı denebilir.

Rüyada Bir Kadınla Sohbet Etmek

Rüya sahibi erkek olsun bayan olsun eğer, kendini rüyada bir kadınla sohbet ederken görürse, hele de bu kadın endamlı, gösterişli ve alımlıysa işte o zaman yaşadığı sürece sırtının yere değmeyeceği kadar dünya malı elde edecek demektir.

Rüyada Başbakanla Sohbet Etmek

Rüyada başbakanla sohbet ettiğini gören kişinin, kötü giden hayatında sürpriz ve güzel gelişmeler yaşanacağı anlamına gelir. Rüya sahibi şu an içinde bulunduğu zorlukları yenmeyi başaracak ve rahata erecektir diye yorumlanır.

Rüyada Konuşmak

Rüyada konuşmak, özellikle de tatlı tatlı konuşmak, rüya sahibinin yetenekleri, parlak fikirleri ve yaratıcılığıyla önemli kişilerin dikkatini çekeceğine ve iş hayatının önde gelen sayılı isimleri arasında olmayı başaracağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sohbet Etmek İle İlgili Rüyalar;

 1. akın sekmen (29 Ocak 2014 saat: 13:07)

  devlet hastanesinde şirket personeli olarak görev yapıyorum. rüyamda hastane başhekimi ve bikaç arkadaşla namazdan çıktıktan sonra (sadece selam verilişi ve bulunduğumuz yerden topluce çıkışımız gördüm (gördüğüm yer eski bi cami gibiydi yerlerde beyaz tonlarda halılar seriliydi)) çıkarken başhekimim benim yanıma gelip dini sohbet verilen biryere götürdü. halka şeklinde oturduk ve Kızıl renge yakın saç ve sakalları olan bi genç (yüze çok temizdi) gelerek benle selamlaştıktan sonra risale-i nur külliyatından ders anlatmaya başladı.başhekimize bakıyordu… ders bitip çıkarken o adamın dayak yediğini gördüm ve yüzü sanki kanlı gibiydi
  yorumlarınz için şimdien teşekkürler

 2. ....... (11 Ocak 2014 saat: 02:37)

  S.A. bn rüyamda tanıdığım ve çok sevdiğim ama sevdiğimi asla söylemediğim ve uzun süredir konuşmayı istediğim bir -erkek- arkadaşımı gördüm(ismi ertuğrul) böyle çok mutlu güleryüzlü sempatik konuşuyorduk, birimizin cümlesini birimiz tamlıyorduk, çok hoştu kısacası…

  (ben bunun bilinçaltından dolayı kaynaklanabileceğini de düşünüyorum çünkü çok istiyordum, belki de kara sevdadır bilemem, siz daha iyi bilirsiniz sonuçta dinimizde rüyanın yeri çok ayrı..)
  SAYGILAR

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,