RuyaTabirleri.com

Rüyada Sohbet Görmek

Rüyada sohbet görmek, rüyayı gören kişinin geniş nüfuslu, sevilen, saygı gören, iyi anılan ve olgun kişiliği ile tabiri caizse herkes tarafından parmakla gösterilen bir kişi olduğu anlamına gelir ve hayırlara alamet eder. Rüya sahibinin efendi duruşu, anlayışı, kültürü, rütbesi ve tahsili ile takdir edildiğine ve herkesin gönlünü almayı başaran işler yaptığına tabi edilir.

Rüyada Başbakanla Sohbet Etmek

Rüyayı gören kişinin kendisini kurtuluşa, rahatlığa, mutluluğa ve huzuru götürecek hayırlı insanlarla karşılaşacağına, bunu Allah’ın kendisi için sunduğu bir hikmet sayacağına, bu sayede kendisi için kapanmış olan bir kapının yerine yenisinin açılmış olacağına delalet eder.

Rüyada Ölü İle Sohbet Etmek

Rüyayı gören kişinin içini döküp rahatlayacağına, kafasındaki soru işaretlerinden, yüreğindeki sıkıntılarından ve aşamadığı zorluklardan kurtulacağına, kendisini çok iyi hissedeceğine, böylece hayata yeniden sarılacağına ve eski güzel günlerine döneceğine alamet eder.

Rüyada Anneyle Sohbet Etmek

Rüyayı gören kişinin hayallerinin gerçekleşeceğine, yaşamının yoluna gireceğine, ihtiyacı olan çarelerin, çözümlerin ve şifaların karşısına çıkacağına, gözyaşının kuruyacağına ama bu defa mutluluktan akacağına rivayet edilir.

Rüyada Muhabbet Etmek

İyi bir rüya olmadığı yönünde açıklanır ve rüyayı gören kişinin düşünmeden alacağı kararlar ve öfkeyle söyleyeceği sözler ya da yapacağı hareketler nedeniyle sonradan çok pişman olacağına ve ağır bedeller ödemek zorunda kalacağına delalet eder.

Rüyada Konuşmak

Rüyada konuşmak iki türlü açıklanır. Güzel konuşmak hayır, çirkin konuşmasa şer olarak kabul edilir.

Rüyada Sohbet Dinlemek

Rüyayı gören kişinin düşünmeden söz söylemediğine ve adım atmadığına işaret eder. Deyim yerindeyse rüya sahibinin üç düşünüp, bir konuştuğuna, başını ağartacak, kendisini insanlarla karşı karşıya getirecek söylemlerden ve tavırlardan uzak durduğuna ve bu konuya çok titizlendiğine rivayet edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sohbet Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. hatice (17 Ocak 2015 saat: 11:27)

    S.a ruyamda oncelikle annemle dini bir sohbete katiliyoruz buyuk hocalarimizdan sohbet dinliyoruz.ardandan ikram masasi hazirlanmis uzerinde manti salata var tatlilar hazirlanmis.sonra ben tuvalete gidip kucuk abdestimi yapiyorum.sonra ben ayri annemler ayri biyere gidiyo.o arada bayagi yollar yuruyorum tam kayboldum. Derken bi adama yol doruyom aniden yola cikiyorum.metroya bincem ama cok kalabalik.insanlari az ilerde bedava kalemlik dagitiyolar diye uyariyorum.onlarin cogu gidincr kalanlar metroya biniyoz.cok hizli ve dar yollardan geciyoz.kar yagmis ve yollarda cam agaclari cam dallari.ell3rimle dallari araliyip y9lu aciyorum.yol sagsalim bitiyo.cok etkilendim bu nedir

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,