RuyaTabirleri.com

Rüyada Sokak Çocuğu Görmek

Rüyada sokak çocuğu görmek, yardıma muhtaç bir tanıdığın varlığına işaret eden rüya, kişinin elindeki mevcut imkanları kullanarak bu kimseye yapacağı yardım sonrasında kazanacağı sevaba alamet eder. Sosyal sorumluluk sahibi olmanın ve insanlara yardım eli uzatmanın ifadesi olan rüya, merhametli biri olunduğuna, çevresine yardım etmekten geri kalmayan, sevilen bir şahsiyet olarak yaşamını sürdürmeye de tabir edilir. Sokak çocuğu gören kimseler evlatlık alırlar veya kendi çocuklarının yanı sıra kimsesiz çocuklara da ebeveynlik yaparlar. Bencillikten uzak, insanlara yardım etmeyi seven ve bu şekilde yaşayan kişilerin ahiret hayatlarının da yaptıkları iyiliklerin karşılığında güzel geçeceğini müjdeler ve başa gelecek iyi olayların sevinç dolu anların da habercisidir.

Rüyada Sokak Çocuğu Olduğunu Görmek

Yaşanan bazı olumsuz olayların kişi üzerinde kötü etkiler bıraktığından dolayı psikolojik olarak bir çöküş yaşanacağını ifade eder ve aşırı alıngan durumlar içine girileceğini bildirir. Kendisini yalnız ve kimsesiz hisseden rüya sahibinin bu dönemde sevdiklerinden her zamankinden fazla ilgi görmek isteyeceğini, onların desteğine daha çok ihtiyaç duyacağını da delalet eder ve özellikle geçmiş konular üzerinde çok fazla kafa yorulduğu için bugüne ve geleceğe gerekli özenin gösterilmediğinin de altını çizer.

Rüyada Hasta Sokak Çocuğu Görmek

Rüya sahibinin kapısına gelecek bir tanıdığın çok acil yardım isteyeceğini, işi gücü bırakan kişinin bu tanıdığı için her imkanı seferber edeceğine yorumlanır. Yakın çevrede iş konusunda iflas yaşayan veya iş yerini kapatmak zorunda kalan kimseler olacağını da haber veren rüya, sevilen insanların yaşadıkları sıkıntılara şahit olarak üzülmek, onlar adına gözyaşı dökmek manasına da gelir.

Rüyada Sokak Çocuğu Görmenin Psikolojik Yorumu

Yaşanan yalnızlık, kimsesizlik duygularına yorumlandığı gibi aşırı duygusal zamanlardan geçildiğini ve kişinin kendisini teselli etmekte, gücünü toplamakta zorluk çektiğini ifade eder. Başkalarının ilgisine en çok ihtiyaç duyulduğunu da bildirir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!