RuyaTabirleri.com

Rüyada Sokak Görmek

Rüyada sokak görmek, rüya sahibinin kazanç kapılarına, hayatını idame ettirmek için uğraştığı işe, kurtuluşa ermeye, selamete kavuşmaya, ekmeksiz kalmamaya, çalışkanlığa ve başarıya tabir edilir. Rüya sahibinin çevresinin gönlü zengin, eli açık, cömert, iyi, tatlı dilli ve güler yüzlü kişilerle çevrili olduğu bu sayede hayatı boyunca sırtının yere gelmeyeceği anlamına gelir. Rüyada sokak görmek, genel olarak insanların hayat mücadelesi ve uğraşları ile değerlendirilir.

Rüyada Sokak Temizlemek

Rüyada sokak temizlemek, rüya sahibinin boyunu aşan işlere kalkışacağına, kaldırabileceğinden ağır yükümlülüklerin altına gireceğine ve yerine getiremeyeceği sözler verip çok zor durumlarda kalacağına, ancak birinin desteği sayesinde düştüğü yerden kalkacağına delalet eder.

Rüyada Sokak Yıkamak

Rüyada sokak yıkamak, rüya sahibinin çok güvendiği ve sevdiği bir kişiye gönlünü açıp, dert yanacağına ve onun omzunda ağlayacağına tabir edilir. Bu kişi, sır saklamayı bilen aynı zamanda rüyayı gören kişiye zamanında kendisiyle ilgili sır verecek kadar samimi olan bir kişi olarak tasvir edilir.

Rüyada Sokakta Dolaşmak

Rüyada sokakta dolaştığını gören kişi her daim doğrunun peşinde olan, hakkaniyetli, inançlı ve imanlı kimse olarak tasvir edilir. Rüya sahibinin yolunun iyilik, güzellik ve hayır yolu olduğu anlamına gelir.

Rüyada Ara Sokak Görmek

Rüyada ara sokak görmek ya da ara sokağa girmek, tabir yerindeyse yanlış sularda yüzmeye, belanın ve kötülüğün kol gezdiği yollara sapmaya ve kötü niyetli kişilerle bir olup, onlarla ortak hareket etmeye delalet eder. Rüyayı gören kişi için niyeti bozmuş olduğu söylemi kullanılabilir.

Rüyada Karanlık Sokakta Yürümek

Rüyasında karanlık bir sokakta yürüdüğünü gören kişi bir takım sıkıntılarla ve sorunlarla karşılaşacak ve çok zor durumda kalacak demektir. Rüya sahibi tüm umutlarını kaybedecek ve çok mutsuz olacaktır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sokak Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Gül (03 Aralık 2015 saat: 08:01)

    Merhabalar, rüyamda gece vakti sokakta ve bir ağaç altında banyo yapıyordum. Banyo yaparken üzerimde sadece bir atlet vardı. Ve uzun boylu biri beni uzaktan gözetliyordu. Daha sonra sular kesildi. Gözetleyen kişiye döndüm ve sular açıldı. Gayet rahat bir şekilde banyo yapmaya devam ettim. Bu rüyanın anlamını açıklar mısınız? Şimdiden teşekkürler.

  2. kadir (09 Mart 2015 saat: 07:29)

    ruyamda ablamla aksam saatler bi yoldayiz derken onumuze 2 tane sokak cikiyo ben guvenli olan sag yoldan gitmemiz gerektigini soyluyorum ablamda solda kalan taraftan gidecegini soyluyo ona gore sagdaki yolda kopek olabilirmis bende hayretle bakiyorum cunku gidelim dedigi yol kesinlikle tehlikeli

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,