RuyaTabirleri.com

Rüyada Sokakta Yürümek

Rüyada sokakta yürümek, hayatına ait kararları tek başına verecek olmak, kimseye danışmadan iş girişimlerinde bulunmak, ayakta durabilecek kadar güçlenmek ve daha önce alınan yardımları bir bir geri ödemek demektir. Sokakta tek başına yürümek kimseye minneti olmayan, gururlu ve prensipli biri olunacağını, özellikle iş yaşantısında insanların saygıyla bahsedeceği biri haline gelineceğini ifade eder. Bazı anlaşmazlıkları, bazı çetrefilli durumları çözebilmek için kararlar almak, inanç uğruna, hedeflere uygun şekilde savaş vermek ve galip gelmek demek olduğu gibi, aşırı gururla hareket edildiğini de ifade eder. Bazı dış müdahalelerden sıyrılmak ve hayatını koruyabilmek için kendini savunmak zorunda kalmanın da tabiri olan rüya, genç kişiler için erken yaşlarında alacakları kararla evlerini ayıracaklarını bildirir. Kendi başlarına hareket etmek, özgürlüğüne sahip çıkmak demek olduğu gibi, erken evliliklerin de alametidir.

Rüyada Karanlık Sokakta Yürümek

Rüya sahibinin hayatındaki bazı kör noktaları belirleyeceğini, bu konuları çözebilmek için mücadele içine gireceğini ifade eder. Düşüncelerdeki kararsızlığı, belirsizliği de bildiren rüya, kendi başına olmakta zorlanan kişinin yardıma ihtiyacı olduğunu, yakın çevresinden destek göremediği için karamsarlığa kapılacağını da delalet eder.

Rüyada Kalabalık Sokakta Yürümek

Çevresi kalabalık olan kişilerin hayatları ile ilgili konularda her kafadan bir ses çıkması sonucunda yaşayacakları akıl karışıklığına, duydukları her lafa inanmalarına yorumlanır. İyi niyet sahibi olan kişilerin, art niyetli insanları ayırt edememeleri yüzünden üzüleceklerini de bildirir. Aşırı çalışan kimselerin bir anda yorgunluk belirtisi gösterip bir anda rehavete kapılacaklarını ve işlere ara vereceklerini, bir süre sonra gelirlerindeki düşüş yüzünden eski yoğun tempolarına geri döneceklerini de ifade eder.

Rüyada Sokakta Yürümenin Psikolojik Yorumu

Kişinin kendisini her türlü yeni başlangıçlar için uygun gördüğünü ve yeni projeler geliştirdiğini işaret eder. Kendine olan güveni tazelemenin, hayata karşı daha cesur yaklaşmanın da tabiri olan rüya, tek bir hedefe yönelmenin de ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!