RuyaTabirleri.com

Rüyada Sökük Görmek

Rüyada sökük görmek, rüyayı gören kişinin maddi zarara uğramasına, darda kalmasına, borçlarının birikmesine, rahatının azalmasına, keyfinin kaçmasına, rızkının kesilmesine ve işlerinin bozulmasına işaret eder. Rüya sahibinin sıkıntılı günler geçireceği, gelirinin düşeceği, yükünün ağırlaşacağı, mücadelesinin de artacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin çok çalışmasına ama yine de bir türlü iki yakasının bir araya gelmeyişine alamet eder.

Rüyada Sökük Çorap Görmek

Rüyayı gören kişinin yaşam şartlarının her geçen gün geriye gideceğine, imkânlarının azalacağına, geçiminin zorlaşacağına, hayatında yokluğun başgöstereceğine, hayallerinin ve emeklerinin boşa gideceğine, hak ettiklerinin kendisine ulaşmayacağına ve elindekilerinin de gideceğine tabir edilir.

Rüyada Sökük Ceket Görmek

Rüyayı gören kişinin ticaret hayatında yeni atılımlar yapacağına, başka alanlara yöneleceğine, farklı iş ortaklıklarına gireceğine ve yeni bir çevre edineceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin mesleki kariyeri ile ilgili olarak bazı yeni kararlar alacağına delalet eder.

Rüyada Sökük Kazak Görmek

Rüyayı gören kişinin ihtiyaçlarını karşılama konusunda zorlanacağına, mali olarak sıkıntıya düşeceğine, bütçesinin küçüleceğine, bu durumun da beraberinde büyük zorluklar getireceğine işaret eder. Rüya sahibi hayatın yükü altında ezileceği günler geçirecek demektir.

Rüyada Sökük Ayakkabı Görmek

Rüyayı gören kişinin riskli işlere gireceğine, belalı kimselerle karşılaşacağına, başına tekin olmayan olayların geleceğine işaret eder. Rüya sahibinin temkinli davranması gerektiğine aksi takdirde güvenliğinin kalmayacağına rivayet edilir.

Rüyada Sökük Hırka Görmek

Rüyayı gören kişinin kurtuluşu bulmak, mutlu, sağlıklı ve zengin olmak için sabırlı olmasına, beklemesine ve kendisine inanmasına tabir edilir. Rüya sahibi vazgeçmediği ve mücadele ettiği sürece hayallerine kavuşacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Sökük Dikmek

Rüyayı gören kişinin bir ihtiyacını gidereceğine, eksik olan yanının tamamlayacağına ya da kendisini yetersiz gördüğü bir konuda geliştireceğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: