RuyaTabirleri.com

Rüyada Solucan Görmek

Rüyada solucan görmek tek şekilde yorumlanmaz. Solucan, rüya sahibi için faydalı işler yapıp, kazanç ve toprak sahibi olmaya ve varlığını büyütmeye işaret eder. Rüya sahibi çok çalışkan ve başarılı kişidir, bu sayede de emeğinin karşılığını bu tarz yatırımlara harcar. Kazandığı parası, sahip olduğu toprağı ve malı helaldir.

Rüyada solucan görmek zarar etmek anlamına da gelir. Fakat dolaylı yoldan zarar etmeye yani rüya sahibi kendisine zarar vermez ama etrafında kendisine zarar verecek kişileri barındırır. Bu kişilerde rüya sahibini kendi menfaatleri için kullanarak, rüya sahibinin elde edeceği kazancı kendileri alırlar. Yani bu kişiler, aslında melek görünen şeytanlardır.

Rüyada Solucan Kusmak

Rüya sahibinin en yakınlarından yiyeceği bıçak anlamına gelir. Rüyasında solucan kustuğunu gören kişi, yakınları tarafından dolandırılacak ve ciddi bir zarara uğrayarak, uzun süre belini doğrultamayacaktır. Rüya sahibinin maddi zararının yanında, bu kötülüğü en güvendiği kişilerden yemiş olması da cabası olacaktır.

Rüyada Solucan Düşürmek

Rüya sahibinin ailesindeki bireylerin sayısının azalmasına işaret eder. Bu, hayırlı şekilde ayrılık da olabilir, husumet yaşanması sonucu meydana gelecek olan ayrılık da olabilir.

Rüyada Solucan Öldürmek

Rüya sahibi için faydasız ve gereksiz kişilerden kurtulmaya ve onları hayatından çıkarmaya yorulur. Bu şekilde rüya sahibinin hayatındaki her şey fark edilir düzeyde iyiye gidecek ve iyileşme gösterecektir diye tabir edilir.

Rüyada Solucan Yemek

Kısmet ve rızıktır. Rüya sahibinin işlerindeki çoğalma ve işlerine gösterilen rağbetteki artış sayesinde kazancının da artacağı, böylelikle çok daha rahat geçineceği şeklinde yorum yapılır.

Rüyada Solucan Çıkarmak

Rüya sahibinin vücudunun her hangi bir yerinden solucan çıktığını görmesi, üzüleceği şeyler yaşaması anlamına gelir. Hem maddi hem de manevi yıkım olarak tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Solucan Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. yasemin (19 Ocak 2014 saat: 10:00)

    rüyamda deniz kenarında suyun içince o kadar çok solucan gördüm ki basmamak için koştum suyun içinde ben koştukça daha çok büyüdüler.çoğaldılar.etrafta insanlar vardı ve ben sürekli suyun kenarında koşuyordum ve sürekli solucan gördüm.bu rüyayı düğün gecemde gördüm acaba bir alakası olabilir mi nedir bunun anlamı.solucanlar ilk başta çok küçüklerdi daha sonra büyük ve uzun olamaya başladılar.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,