RuyaTabirleri.com

Rüyada Şömine Görmek

Rüyada şömine görmek, iyi değildir. Huzursuz ve mutsuz olmaya, hayal kırıklığı yaşayıp, umutları tüketmeye, iyi günlere olan inancı kaybetmeye, çaresiz ve yalnız kalmış duygusuna kapılmaya ve üst üste başarısızlık yaşamaya alamet eder. Uğursuzluk olarak kabul edilir ve rüya sahibinin içine düşeceği zor durumdan kurtulmaktan başka hiçbir şey düşünemez olacağına ve yüzünün gülmez duruma geleceğine tabir edilir.

Rüyada Şömine Yakmak

Rüyada şömine yakmak, ağız tadının, keyfin ve huzurun artacağına, rüya sahibinin dost meclislerinde arkadaşları ile toplanacağına ve onlarla sıcak, samimi ve içten sohbetler gerçekleştirip, bol muhabbette olacağına alamet eder.

Rüyada Şöminenin Yandığını Görmek

Rüyada şöminenin yandığını görmek de hayırlara alamet eder. Sorunların, sıkıntıların ve dertlerin çözüleceğine, hayatın düzene gireceğine ve disipline oturacağına bu sayede birikmiş ve ertelenmiş olan işlerin halledileceğine rivayet edilir.

Rüyada Şöminede Ateş Görmek

Rüyada şöminede ateş görmek, rüyayı gören kişinin hayatında yüz güldürecek güzel gelişmeler ve sürpriz olaylar yaşanacağı, işlerin bereketli olacağı ve rast gideceği, kısmetsizliğin ve şanssızlığın da çözüleceği anlamına gelir.

Rüyada Ocak Başı Görmek

Rüyada ocak başı görmek, evin geçimin sağlayan aile babasına, devlet yöneticisine, patrona, amire, müdüre ya da şirket yöneticisine işaret eder. İnsanları çekip çeviren, onları hem kendi hem de o insanların çıkarlar için en doğru şekilde yönlendirmeye çalışan yetkili ve donanımlı kimselerin varlığına tabir edilir.

Rüyada Barbekü Görmek

Rüyada barbekü görmek, rüya sahibinin kısmetlerinin çok olacağına, işlerinin istediği gibi yürüyeceğine, hedeflerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine, ticaretten yana şansının yaver gideceğine ve kendisini çok memnun edecek gelişmeler olacağına delalet eder. Kişi, amaçladığı yolda emin adımlarla ilerleyecek ve ileride hayal ettiği o zengin ve görkemli hayatı yaşamayı başaracak demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!