RuyaTabirleri.com

Rüyada Somon Görmek

Rüyada somon görmek, diğer balık yorumları gibi kısmete ve bolluğa yorulurken, kişinin talihinin ve şansının da açık olacağına alamet eder. Somon büyük bir kısmetin ayağa geleceğini ve kişinin hayatında hatırı sayılır değişikliklere neden olacağını tabir eder. İş konusunda hiçbir sıkıntı çekmeyecek olmaya ve çalışılan yerde sevilen, herkesin saygı duyduğu, iş konusunda prensipleri ve çalışkanlığı, azmi sayesinde herkesten tam not alan biri olmaya da yorumlanır. Kısa zaman içinde gerçekleşecek olan dileklere, hayırlı ve güzel işlere, hedeflenen, amaç haline getirilen işlerde başarı sağlamaya ve kazancı artırmaya alamettir. Somon gören kişiler bekarsa birden fazla kısmete sahip oldukları için şansları da açık olur. Yapılacak evliliğin ömür boyu mutluluğa neden olacağını bildiren rüya, girişimlerin her türlü sonucunun kişinin yararına olacağını ve mutlu sona ereceğini, bu dönemde atılacak adımlarda beklentilerin karşılanacağını da ifade eder.

Rüyada Somon Yemek

İyi ve hayırlı işler yapmak, muradında mutlu sona ulaşmak demektir. Sevilen kişiye kavuşmanın müjdesini veren rüya, sağlık içinde geçecek mutlu bir hayatın da habercisidir. Kişinin kafasını karıştıran, düşüncelerini bulanıklaştıran her türlü sorunun cevabını bulacak olmaya yorumlandığı gibi, çetrefilli işlerde temiz sonuçlar almak, sınavlarda kazanan olmak, başarıyı artırmak demektir.

Rüyada Somon Almak

Kazancın artacağına ve yapılan işlerde beklentileri karşılayacak ve hatta aşacak gelirler elde etmek manasındadır. Her açıdan şansa işaret eden rüya, belirsizliklerden kurtulmaya da alamettir. Sevilen işlerde çalışmak, zorluklardan kurtulmak, sağlığına kavuşmak ve aile içinde uzun yıllar huzurlu yaşamak demektir. Somon alan kişinin kendi işi olur veya ticaretle uğraşırsa büyük paralar elde eder ve gayrimenkuller alır.

Rüyada Somon Görmenin Psikolojik Yorumu

Özgürlüğünün peşinden gitmek, kendine çıkarılan engellerden kurtulmak için azimle çalışmak demektir. Kişinin yeteneklerini en gayretli şekilde ortaya koymaya çalıştığını ve sağlam karakteri ile hayata tutunan yanıyla her ortamda takdir topladığını bildirir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!