RuyaTabirleri.com

Rüyada Somon Rengi Görmek

Rüyada somon rengi görmek, tatlı hülyalara dalacak olan rüya sahibinin bir müddet hayatın derdinden tasasından sıyrılarak rahat edeceğini, eline geçecek sürpriz bir para sayesinde neşesinin de yerine geleceğini ifade eder. Tedavi gören veya hasta olan kimseler için yakın zamanda iyileşme belirtileri görüleceğini ve eski sağlıklı günlere geri dönüleceğini, daha zinde, daha enerjik hissedileceğini işaret eder. Evin duvarlarını somon rengi boyanmış görmek, eşlerin aralarındaki sorunları konuşarak çözeceklerini, ardından beraber bir yolculuğa çıkacaklarını işaret eder. Somon rengi kıyafet görmek genel olarak yapılan bir iyiliğe, vicdanen rahat olunmasına ve toplum nazarında saygı duyulan bir insan olunduğuna yorulur. Yapılacak izdivaç sonrasında sağlıklı bir kız evlada sahip olmak demektir.

Rüyada Somon Balığı Görmek

Balık her şekilde kısmete, mutlu haberlere, paraya ve kişinin yüzünü güldürecek gelişmelere işaret eder. Zenginlik ya da maddi durumda bir gelişme olacağına, baht açıklığına ve şansın döneceğine yorumlanır. Somon balığı ne kadar büyükse ele geçecek kısmetin, paranın ve şansın da o kadar büyük olacağını ifade eder. Muradına en güzel şekliyle erecek olmak, eğer kişi bekarsa gönlünü kaptırdığı kimse ile evlenip, aşk dolu bir hayat sürmek manasındadır.

Rüyada Somon Rengi Elbise Giymek

Bekar bayanlar için nişan veya nikaha, evli bayanlar için eşleriyle mutlu olduklarına ve huzurlu bir yuvada yaşayacaklarına alamettir. Uzun kollu ve yerlere kadar uzayan somon rengi elbise sağlığın iyi, ömrün uzun olacağına, kısa elbise ise geçici bir gönül ilişkisi yaşanacağına yorumlanır.

Rüyada Somon Rengi Görmenin Psikolojik Yorumu

İç huzurunu sağlamış ve geçmiş hesaplarını sona erdirmiş kimselerin mesafeli ve daha ziyade kendi içlerine dönük yaşadıklarına yorumlanır. Kişinin kafasını toplamak için bir süreç geçirdiğini, özel hayatıyla ilgili bazı kararlar alacağını bildirir. Sorumluluklardan kurtulmanın verdiği rahatlığı da ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!