RuyaTabirleri.com

Rüyada Somun Ekmek Görmek

Rüyada somun ekmek görmek, kişinin rızkının artacağını ve isteklerine çok kısa yollardan ulaşacağına işaret eden hayırlı bir rüyadır. İslami açıdan helal lokmaya, kişinin inançlı ve iyi kalpli bir mümin olduğuna, her türlü arzusunun yerine geleceğine yorumlanır. Rüyada somun ekmek görmek rüya sahibinin ihtiyacı olanlarla ekmeğini ve kazancını bölüştüğüne de yorumlanır. Farklı yorumlarda ise, gizli kapaklı bir durumun varlığına ve kişinin bu durumu aydınlığa kavuşturmak için uğraş vermesine de tabir edilir.

Rüyada Pide Görmek

Hayırlı bir işe girişileceğine ve destek görüleceğine yorumlanır. Kimsesizler veya yoksullar için çeşitli organizasyonlara, hayır dağıtmaya, öksüz sevindirmeye de delalet eder. Rüyada pide gören kimsenin maddi açıdan her zaman rahat bir hayat olur ve hayır duası alır. Hayırsever, iyi kalpli ve cömert kimselere de yorumlanır.

Rüyada Ekmek Görmek

Kişinin rızkını artıracağı çok fırsatla karşı karşıya kalacağını ve işsiz kişilerin de şansının açılacağını işaret eder. Rüyasında ekmek alan kişi nasibini kendi kazanır ve maddi açıdan rahatlar. Ekmek gören kişinin manevi anlamda da güçleneceği, dini ibadetleri sayesinde iç huzuruna kavuşacağına da yapılan yorumlar arasındadır. Ekmek bitmeyen yaşam sevinci ve iyi haberler şeklinde de tabir edilir. Rüyada görülen ekmek kirli ise kişinin ailesinde meydana gelecek olumsuzluklara ve geçimsizliğe işarettir. Mercimekten veya nohuttan yapılmış bir ekmek görmek ise uzun sürecek yoksul bir hayata, arpa ekmeği ise takva getirileceğine yorumlanır. Pirinçten yapılmış bir ekmek gören kişinin işleri kötü gider, para kaybına uğrar.

Rüyada Somun Ekmek Görmek Psikolojik Yorumu

Kişinin alın teri ile kazandığı paranın temsili olduğu gibi, zaman zaman aç kimselerin de rüyalarında somun ekmek görmesi olağandır. Ekmek hem kişinin ihtiyaçlarına, hem parasal durumuna, hem de manevi anlamda yaşadığı tatmine göre değerlendirilebilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada ekmek görmenin çok ayrıntılı olarak tabir edildiği Rüyada Ekmek Görmek sayfamızı tavsiye ederiz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!