RuyaTabirleri.com

Rüyada Sondaj Görmek

Rüyada sondaj görmek, rüyayı gören kişinin, hayallerindeki yaşama kavuşmak için çok daha iyi bir şekilde motive olup kendisine uygun olan bütün işlerde çalışması gerektiğine, eğer bu şekilde hareket ederse sıkıntılı olduğu konularda ferahlığa çıkacağına, çok büyük azim göstererek kendi işini kuracağına ve bu sayede uzun zamandan beri yaşadığı can sıkıcı olaylardan kısa süre içinde kurtulacağına alamet eder.

Rüyada Sondaj Kazmak

Rüya sahibinin, iş hayatı içinde çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, eline geçen fırsatları doğru bir şekilde değerlendirmesi ile büyük kazanç elde edeceğine, çok hayırlı ve büyük çalışmalara imza atacağına, sıkıntı çektiği konularda sevdiği kişilerden yardım alarak işlerini yoluna sokacağına, büyük bir arzu duyduğu hayallerine yakın zaman içinde kavuşacağına ve mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada Sondaj Makinesi Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatı içinde kendisine uygun bir yer bulduğuna, sıkıntılarının yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, kısa süre içinde çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine, büyük bir proje ile birlikte zenginliğe adım atacağına ve uzun zamandan beri ters giden işlerinin düzeleceğine tabir edilir.

Rüyada Kuyu Görmek

Rüya sahibinin, iş hayatı içinde çok büyük bir sıkıntı ile karşılaşacağına, kendisini çok yakından tanıyan ve yaptığı işten menfaat elde etmeye çalışan bir kişinin bulunduğuna, bu kişinin rüyayı gören kişiye çok büyük zararlarının dokunacağına, maddi ve manevi olarak büyük bir sıkıntı yaşayacağına ve kısa bir süre içinde hatalı kararları yüzünden işlerinin kötüleşeceğine rivayet eder.

Rüyada Maden Görmek

Rüya sahibinin, çok başarılı işlere imza atacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa süre içinde kurtulacağına, yakın bir zaman içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine ve kazancını çok fazla arttıracağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sondaj Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. selcuk babacan (11 Ekim 2014 saat: 12:56)

    Ruyamda bos bir arazide su cikartmak icin sondaj yaptiriyorum yaklasik dort metreden su cikiyor fakat su sicak su olarak cikiyor. Fakat aradigimiz sicak su degildi. Arazimizi sulama amacli bir sondajdi. Tekrar arayis icerisine giriyorum. Sondajcilar gidiyor yarin baska yeri kaAriz diye.ben kazilan yere uzun hortum atiyorum ve hortumdanda sicak su aktigini teyit ediyorum. Arazide biraz dolasiyorum ve cagreler dusunuyorum sonra uyanis

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,