RuyaTabirleri.com

Rüyada Sopa Görmek

Rüyada sopa görmek, çok hayırlı ve güzeldir, maddi anlamda güçlü olmaya ve her geçen gün de giderek varlık elde etmeye delalet eder. Rüya sahibinin, şansının, bahtının ve kısmetinin açık, geleceğinin parlak, istikbalinin de temiz olacağına işaret eder. Sağlıklı, mutlu ve uzun bir yaşam sürmeye tabir edilir. Rüyada sopa görmek, kazancın yüksek olmasına, imkânların da fazlalığına yorulur.

Rüyada Sopa ile Kavga Etmek

Rüyada elinde sopa olduğunu ve sopayla biriyle kavga ettiğini görmek, görüş birliğine varmaya, iş ortaklığı yapmaya, küslüklerin, kavgaların ve düşmanlıkların bitmesine bu sayede de sakin, sessiz ve huzurlu günlerin yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Sopa ile Dövmek

Rüya sahibinin elinde sopa ile birini dövdüğünü görmesi, o kimseye faydasının olacağı anlamına gelir. Kişi, hem maddi hem de manevi anlamda,imkânları el verdiği kadardövdüğü kişi için elinden geleni ardına koymayacak demektir.

Rüyada Sopa ile Dövülmek

Rüyada sopa ile dövüldüğünü görmek, rüya sahibinin bazı boş lakırdılarının, kafasını ağartacağına, bir daha olur olmadık yerlerde, olur olmadık şekillerde konuşmayacağına yani bu olayın kulağına küpe olacağına tabir edilir.

Rüyada Sopa Kırmak

Rüyada sopa kırmak, kısmet ve şans anlamına gelir. Rüya sahibinin yüzünü güldürecek, içini kıpı kıpır edecek ve kendisini heyecanlandıracak bazı gelişmelerin yaşanacağına ve hem keyifli hem de eğlenceli günler geçireceğine yorulur.

Rüyada Baston Görmek

Rüyada baston görmek, sahip olduklarının kıymetini bilmeye, şansını ve kısmetini doğru şekilde kullanmaya, hayattan yana hayır görmeye ve yüzün daima güleceğine işaret eder.

Rüyada Baston Kaybetmek

Rüyada baston kaybetmek, her şeye iyi niyetle yaklaşıldığı zaman, tüm sorunların hallolacağına, tatsızlıkların ortadan kalkacağına, düşmanlıkların biteceğine ve hayırlı olan şeylerin yaşanacağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!