RuyaTabirleri.com

Rüyada Sopa Görmek

Rüyada sopa görmek, çok hayırlı ve güzeldir, maddi anlamda güçlü olmaya ve her geçen gün de giderek varlık elde etmeye delalet eder. Rüya sahibinin, şansının, bahtının ve kısmetinin açık, geleceğinin parlak, istikbalinin de temiz olacağına işaret eder. Sağlıklı, mutlu ve uzun bir yaşam sürmeye tabir edilir. Rüyada sopa görmek, kazancın yüksek olmasına, imkânların da fazlalığına yorulur.

Rüyada Sopa ile Kavga Etmek

Rüyada elinde sopa olduğunu ve sopayla biriyle kavga ettiğini görmek, görüş birliğine varmaya, iş ortaklığı yapmaya, küslüklerin, kavgaların ve düşmanlıkların bitmesine bu sayede de sakin, sessiz ve huzurlu günlerin yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Sopa ile Dövmek

Rüya sahibinin elinde sopa ile birini dövdüğünü görmesi, o kimseye faydasının olacağı anlamına gelir. Kişi, hem maddi hem de manevi anlamda,imkânları el verdiği kadardövdüğü kişi için elinden geleni ardına koymayacak demektir.

Rüyada Sopa ile Dövülmek

Rüyada sopa ile dövüldüğünü görmek, rüya sahibinin bazı boş lakırdılarının, kafasını ağartacağına, bir daha olur olmadık yerlerde, olur olmadık şekillerde konuşmayacağına yani bu olayın kulağına küpe olacağına tabir edilir.

Rüyada Sopa Kırmak

Rüyada sopa kırmak, kısmet ve şans anlamına gelir. Rüya sahibinin yüzünü güldürecek, içini kıpı kıpır edecek ve kendisini heyecanlandıracak bazı gelişmelerin yaşanacağına ve hem keyifli hem de eğlenceli günler geçireceğine yorulur.

Rüyada Baston Görmek

Rüyada baston görmek, sahip olduklarının kıymetini bilmeye, şansını ve kısmetini doğru şekilde kullanmaya, hayattan yana hayır görmeye ve yüzün daima güleceğine işaret eder.

Rüyada Baston Kaybetmek

Rüyada baston kaybetmek, her şeye iyi niyetle yaklaşıldığı zaman, tüm sorunların hallolacağına, tatsızlıkların ortadan kalkacağına, düşmanlıkların biteceğine ve hayırlı olan şeylerin yaşanacağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sopa Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. sibel (12 Ocak 2015 saat: 12:35)

  karışık bir ruya gordum bır mınubusun ıcındeyız oglumda var yanımda 3 yada dort asker bıde kadına benzayen saldırgan delı gıbı bırsey var.askelerden bırının kolunu desmıs ısırmıs asker acı ıcınde.hem elıyle hem dıslerıyle ınsanarı parcalayan bırsey bu.sonra ben elıme bı sopa alıyorum oglumu korumak ıcın sureklı kafasında bı noktaya vuruyorum zaten kendısı kafasında bıyer gosterıyo bı ısaret var orda ama nasıl bırsey unuttum.ben sureklı vuruyoum.sonra kendımı bı koskte buluyorum kırmızı bır at var cok heybetlı saga sola kosuyo onuda o elımdekı sopayla durdurmaya calısyorum sonra komsulardan bırı atı kendıne ıstıo bızde verelım dıyoruz bıara dısarıda goruyorum kendımı yesıllık fılan var.neyse kendımı kendı evımde goruyorum bahcedeyım bodrumdan bırı dısarı fırlıyo ben dıyorumkı adama sen ordamıyıdn aa dıyorum adam evet evet dıyo kacıyo aslında bende tanımıyorum adamı bıkere gormusum ama bıze zarar vermesın dıye normalmıs gıbı karsılıyorum bızım bodrumdan cıkmasını.yanımdada baskas bı adam var ruyamda tanıyomusum o adam kos dıyorum bızım elektrıkcının yanında gordugumuz adam bodrumdan cıktı yakala dıyorum bodrumda bı mektup buluyorum o adam yazmıs tehdıt mektubu sonra bende arkasından kosuyorum ve yakalıyoruz.daha sonra kendımı evın bı yakınında buluyorum cok uzun zamandır gormedıgım bı ablamı goruyorum bı konuda bana yalan soyluyo ve ben soyledıgının yalan oldugunu bılıyorum ama yalan soyluyosun demıyorum bu kadar ruyam

 2. kamil sedat yılmaz (27 Kasım 2014 saat: 20:23)

  Otobüsteyim arka taraftayım ön tarafta eşim ve bir erkek arkadaşı ile oturuyor erkek arkadaşı eşimin iş yerindenmiş eşime sert bir şey söylüyor ben yanlarına gidiyorum ne oluyor diyorum sen kimsin diyorben esiyim diyorim bana omuz atıyor ve ötobüsten iş yerinin orada iniyorlar ben otobuste kaliyorum elimde bir sopa bıçakla yontuyorum yontugum sopadaki parcalar yerlere dusuyor.

 3. Hande (23 Kasım 2014 saat: 23:58)

  Rüyada bizim apartmanin merdiveninden hiç tanımadığım bir adam iniyordu elinde irice bir sopa vardı
  Beni görünce bana saldırdı sopayla evin Kapısı’ndan içeri girdi banyoya girdi ve bana vurmak istedi ama vuramadi ben cok korkmuştum .o Sırada esimin patronu cocuk Odasında namaz kılıyordu hangi namaz vaktini kılıyordu onu bilmiyorum birden geldi ve o damla mücadele etti baya bogustular ben cok korktum dedimki iyki bu gece bizde yattın sen olmasaydı. Bu adam kesin beni öldürecekti dedim Birde galiba eli sopalı adam Sivas liydi ve rüyamda bunu gercekten Sivaslı bir kadına anlatıyordum BUKADAR

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,