RuyaTabirleri.com

Rüyada Sörf Görmek

Rüyada sörf görmek, alım-satım işleri ile ilgilenecek olan rüya sahibinin maddi anlamda çok hareketli bir sürece gireceğinin ve eldeki parayı değerlendirmek adına bazı tarla, arsa veya gayrimenkul alımına önem vereceğinin işaretidir. Bekar kimseler için deyim yerinde ise daldan dala konduklarını ve bir türlü kendilerini tatmin edecek bir ilişki kuramamalarından dolayı yalnızlık duygusu yaşadıklarını, karşılarına çıkan iyi kısmetleri de bu hengame içinde fark edemediklerini bildirir. Aşırı meraklı kimseler tarafından takip edilmek veya kişi hakkındaki her detayın ortalıkta dolaşması nedeni ile de duyulacak rahatsızlıkların alametidir. Aşırı şöhretli, insanların ilgisini çeken bir hayata sahip olan başarılı kimseleri kıskanan yakın arkadaş çevresinin ve kişinin nazara gelerek bir süre hastalık yüzünden keyfinin kaçacağının da tabiridir.

Rüyada Sörf Yapmak

Çok fazla iş değiştiren rüya sahibinin bir alanda uzmanlaşmak yerine farklı alanlarda az az bilgi sahibi olması yüzünden aranan niteliklere uygun biri haline gelemiyor olmasından dolayı iş sorunları yaşayacak olmasına alamet eder. Sörf yaptığını gören kimseler çapkınlıkları yüzünden sıkıntılı durumlar içine girerler ve ailelerinden gelen baskılar karşısında bunalım yaşarlar. Yaşam şeklinden kaynaklanan bir düzensizliğin kişiyi mutsuz edeceğini de tabir eden rüya, gerekli tedbirlerin alınmaması halinde gelir azalmasıyla karşı karşıya kalınacağına da delalettir.

Rüyada Sörf Tahtası Görmek

Düzenli ve huzurlu hayatını bir anda değiştirme kararı alacak olan rüya sahibinin daha sonra kaos ortamına dönüşen yaşamından dolayı duyacağı tedirginliği ve mutsuzluğu, işlerden uzaklaştığı için bir anda daha da stresli bir hale geleceğini bildirir.

Rüyada Sörf Görmenin Psikolojik Yorumu

Heyecan ve macera tutkunu olan kimselerin sırf değişiklik olsun diye zaman zaman olmadık işlere kalkışmalarını ve sürekli yer değiştirmelerini, iç huzurlarını sağlayamadıkları için kendilerini aşırı sosyalleşmeye zorladıklarını ifade eden bir rüyadır. Kişinin mutsuzluğunu bastırmak için sürekli hareket halinde olduğunu bildiren bir semboldür.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sörf Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. sevde (21 Ağustos 2016 saat: 11:06)

    Rüyamda beyaz bir sörf tahtası ve büyük çakıl taşlı bir deniz gördüm sonra kısa bir anligina sörf yaparken gordum denizin sağı ve solu kalabalık sadece benim gireceğim yer boştu ve oraya bi yakınımin yanına gelmiştim ertesi gün denize girecektim

  2. Mehmet (04 Haziran 2016 saat: 09:18)

    Rüyamda denizde sörf yapıyorum.Deniz çok güzel görünüyor,hafif bir dalga üstünde gidip geliyorum.Kocaman bir balık yakınımda yüzmeye başlıyor,bir ara elimi ısırıyor ama acıtmıyor.Onu takip edip yakalamaya çalışıyorum,ama yakalayamıyorum.
    Yorumunuz için şimdiden teşekkürler,kolay gelsin.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,