RuyaTabirleri.com

Rüyada Sormak

Rüyada sormak, derin bir kuşkunun eline düşmek demektir. Tehlikeli düşüncelere, kişiyi içten içe kemiren sorulara ve endişelere alamet olan rüya, evli kişiler için eşlerinden şüphelenmek, aşırı kıskançlık göstermek suretiyle aile saadetlerinin bozulması manasına da gelir. Kişiden kaynaklanan durumlar yüzünden ikili ilişkilerde ciddi ayrılıklar veya sorunlar yaşanacağını da bildirir. Alınan görevleri zamanında bitirmeyen rüya sahibinin kendisi hakkındaki olumsuz fikirler yüzünden can sıkıntısı yaşayacağına, sahip olunan şartlardan memnuniyet duymadığı için sinirli ve agresif bir tavır içinde olacağına da yorumlanır. Manevi anlamda kendini bulmak istemenin de tabiri olan rüya, inanç zayıflığından kaynaklanan ruhsal bunalıma da işaret eder.

Rüyada Eşine Soru Sormak

Kişinin yaptığı evlilikten emin olmadığını gösterir ve eşiyle arasında her geçen gün büyüyen sorunlar olduğuna, soğukluğun giderek artacağına alamettir. Bekar kişiler için kendilerinden yaşça büyük ve aynı zamanda iş konusunda daha kariyerli bir eşe sahip olacaklarını, bu durumun bir süre sonra egolarına dokunması yüzünden kişiyi rahatsız edeceğine ve eşini kıskanmak suretiyle sürekli huzursuzluk yaşayacaklarını da delalet eder.

Rüyada Öğretmenine Soru Sormak

İslami açıdan kişinin kendisine yol gösterecek önemli kimseler sayesinde daha doğru bir hayata kavuşacağına, kafasındaki her soruya cevap bulacağına, yaşamını baştan sona yeniden ele alarak düzenleyeceğine, çevresine karşı daha şefkatli ve anlayışlı biri haline geleceğine tabir edilir. Yepyeni bir dönemi, manevi açıdan kişiyi tatmin edecek gelişmelerin yaşanacağını, yaşlı birinin göstereceği yoldan giderek, daha sakin ve huzurlu bir hayata kavuşulacağını bildirir.

Rüyada Sormanın Psikolojik Yorumu

Sürekli endişe içinde olmak ve kimseye güvenmemek anlamına gelir. Aşırı kuşkucu yaklaşımlar içinde bulunan rüya sahibinin sosyal hayatının da bu anlamda kötü gittiğini, ilişkilerinde takındığı kuşkucu tavır nedeniyle çevresinde kimse kalmadığı için yalnızlık çektiğini de bildirir. Kendine olan güvensizliğin dışarıya yansımış hali olduğu gibi, tedaviye ihtiyaç olan sorunlu bir kişiliğin de tabiridir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!