RuyaTabirleri.com

Rüyada Sormak

Rüyada sormak, derin bir kuşkunun eline düşmek demektir. Tehlikeli düşüncelere, kişiyi içten içe kemiren sorulara ve endişelere alamet olan rüya, evli kişiler için eşlerinden şüphelenmek, aşırı kıskançlık göstermek suretiyle aile saadetlerinin bozulması manasına da gelir. Kişiden kaynaklanan durumlar yüzünden ikili ilişkilerde ciddi ayrılıklar veya sorunlar yaşanacağını da bildirir. Alınan görevleri zamanında bitirmeyen rüya sahibinin kendisi hakkındaki olumsuz fikirler yüzünden can sıkıntısı yaşayacağına, sahip olunan şartlardan memnuniyet duymadığı için sinirli ve agresif bir tavır içinde olacağına da yorumlanır. Manevi anlamda kendini bulmak istemenin de tabiri olan rüya, inanç zayıflığından kaynaklanan ruhsal bunalıma da işaret eder.

Rüyada Eşine Soru Sormak

Kişinin yaptığı evlilikten emin olmadığını gösterir ve eşiyle arasında her geçen gün büyüyen sorunlar olduğuna, soğukluğun giderek artacağına alamettir. Bekar kişiler için kendilerinden yaşça büyük ve aynı zamanda iş konusunda daha kariyerli bir eşe sahip olacaklarını, bu durumun bir süre sonra egolarına dokunması yüzünden kişiyi rahatsız edeceğine ve eşini kıskanmak suretiyle sürekli huzursuzluk yaşayacaklarını da delalet eder.

Rüyada Öğretmenine Soru Sormak

İslami açıdan kişinin kendisine yol gösterecek önemli kimseler sayesinde daha doğru bir hayata kavuşacağına, kafasındaki her soruya cevap bulacağına, yaşamını baştan sona yeniden ele alarak düzenleyeceğine, çevresine karşı daha şefkatli ve anlayışlı biri haline geleceğine tabir edilir. Yepyeni bir dönemi, manevi açıdan kişiyi tatmin edecek gelişmelerin yaşanacağını, yaşlı birinin göstereceği yoldan giderek, daha sakin ve huzurlu bir hayata kavuşulacağını bildirir.

Rüyada Sormanın Psikolojik Yorumu

Sürekli endişe içinde olmak ve kimseye güvenmemek anlamına gelir. Aşırı kuşkucu yaklaşımlar içinde bulunan rüya sahibinin sosyal hayatının da bu anlamda kötü gittiğini, ilişkilerinde takındığı kuşkucu tavır nedeniyle çevresinde kimse kalmadığı için yalnızlık çektiğini de bildirir. Kendine olan güvensizliğin dışarıya yansımış hali olduğu gibi, tedaviye ihtiyaç olan sorunlu bir kişiliğin de tabiridir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sormak İle İlgili Rüyalar;

  1. sehnaz akkas (03 Ocak 2016 saat: 13:53)

    Rüyamda bosandigim kocamin annesine babasina hesap soruyordum yani kaynana ve kayin pederime rüyayi ayni gecede iki defa gördüm uyandim ve tekrar gördüm halbuki 15 senedir oluyor ben bosanmisim rüyamda kaynana ve kayin pedere hesap soruyom neden benim yuvami yiktiniz neden beni ayirdiniz karsimda cevap veremiyor kayinpeder kaciyor arkasindan gidiyorum tekrar ayni soruyu soruyorum ve diyorumki beni kabul etmediniz basörtümü çıkarttim diye bosattiniz oglunuzdan hic bir günahim yoktu oglunuz istedi diye başörtümü çıkarttim beni hemen bosattiniz ama o alman kadini simdi nasil kabul ettiniz bası örtülü degil dini farkli ve hamile tekrar kaynanaya soruyom neden beni bosattiniz oda bana haklisin kizim sehnazim oldu bikere yanlişlik.Bu sekil gördüm yillar oldu ilk defa hep öbür dünya için sorcam dedigimi rüyamda sordum onlara allah razi olsun sizlerden kardeslerim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,