RuyaTabirleri.com

Rüyada Şort Görmek

Rüyada şort görmek, rüya sahibinin, iş hayatında ve sosyal hayatında uzun süredir yapmak istediği değişikliklerin ve yeniliklerin en kısa sürede gerçekleşeceğine ve yeni hayatında yeni bir iş ve yeni bir umutla çok güzel şeyler yapacağına delalet eder. Aynı zamanda, yaşadığı olaylardan sonra başına ne gelirse gelsin kendi hayat felsefesi doğrultusunda yaşamaya devam edeceğine işaret eder.

Rüyayı gören kişi, eğer bir çocuksa, hızlı bir büyüme dönemi geçireceğine yorulur. Ancak rüyayı gören yaşlı biriyse iş hayatından kendisi için üzüntü verici bir haber alacağına delalet eder.

Rüyada Bir Kişiden Şort Almak

Rüyada bir kişiden şort almak, yapılacak bir işten, çalışmadan ya da bir yolculuktan önce birisinden ödünç alınan malzemeye yorulur.

Rüyada Şort Satın Almak

Rüyada şort satın almak, aile fertlerinden birinin bir araç sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada Şort Giydiğini Görmek

Rüyada şort giydiğini görmek, cinsiyete göre farklılık gösterir. Rüyayı gören kişi erkekse eğer, aşk hayatında çok güzel gelişmelerin olduğuna yakın bir zamanda evlilik kararı alınacağına ve hayırlı bir kısmetle evlenileceğine yorumlanır. Rüyayı bir kadın görmüşse eğer, iş hayatından hoş ve sevindirici bir sürprizle karşılaşılacağına delalet eder.

Rüyada Siyah Şort Görmek

Rüyada siyah şort görmek, ters giden bir işin düzeltilmesi sırasında sürpriz bir şekilde çıkagelen bir akrabadan yardım alınmasına ve telaşlı bir anda karşılaşacağınız bir mide rahatsızlığına işaret eder.

Rüyada Kırmızı Şort Görmek

Rüyada kırmızı şort görmek, rüya sahibinin, eşinin gittiği bir yerden erken zamanda dönmesine yorumlanır.

Rüyada Şort Yıkamak

Rüyada şort yıkamak, rüyayı gören kişinin, bir davet üzerine gideceği bir yerde, rahatsızlık duyacağına ve bu yüzden ortamı terkedip evine geri döneceğine işarettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!