RuyaTabirleri.com

Rüyada Şort Görmek

Rüyada şort görmek, rüya sahibinin, iş hayatında ve sosyal hayatında uzun süredir yapmak istediği değişikliklerin ve yeniliklerin en kısa sürede gerçekleşeceğine ve yeni hayatında yeni bir iş ve yeni bir umutla çok güzel şeyler yapacağına delalet eder. Aynı zamanda, yaşadığı olaylardan sonra başına ne gelirse gelsin kendi hayat felsefesi doğrultusunda yaşamaya devam edeceğine işaret eder.

Rüyayı gören kişi, eğer bir çocuksa, hızlı bir büyüme dönemi geçireceğine yorulur. Ancak rüyayı gören yaşlı biriyse iş hayatından kendisi için üzüntü verici bir haber alacağına delalet eder.

Rüyada Bir Kişiden Şort Almak

Rüyada bir kişiden şort almak, yapılacak bir işten, çalışmadan ya da bir yolculuktan önce birisinden ödünç alınan malzemeye yorulur.

Rüyada Şort Satın Almak

Rüyada şort satın almak, aile fertlerinden birinin bir araç sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada Şort Giydiğini Görmek

Rüyada şort giydiğini görmek, cinsiyete göre farklılık gösterir. Rüyayı gören kişi erkekse eğer, aşk hayatında çok güzel gelişmelerin olduğuna yakın bir zamanda evlilik kararı alınacağına ve hayırlı bir kısmetle evlenileceğine yorumlanır. Rüyayı bir kadın görmüşse eğer, iş hayatından hoş ve sevindirici bir sürprizle karşılaşılacağına delalet eder.

Rüyada Siyah Şort Görmek

Rüyada siyah şort görmek, ters giden bir işin düzeltilmesi sırasında sürpriz bir şekilde çıkagelen bir akrabadan yardım alınmasına ve telaşlı bir anda karşılaşacağınız bir mide rahatsızlığına işaret eder.

Rüyada Kırmızı Şort Görmek

Rüyada kırmızı şort görmek, rüya sahibinin, eşinin gittiği bir yerden erken zamanda dönmesine yorumlanır.

Rüyada Şort Yıkamak

Rüyada şort yıkamak, rüyayı gören kişinin, bir davet üzerine gideceği bir yerde, rahatsızlık duyacağına ve bu yüzden ortamı terkedip evine geri döneceğine işarettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Şort Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. serhat (22 Mart 2015 saat: 20:13)

    Mrb rüyamda sahil kenarindaydim insanlar ve tekneler vardi deniz cok dalgaliydi bir kisi denize girilmez diye levha asmisti ve dalgalarin cok oldugunu soyleyip duruyordu. bende onun yanina gittim ayagima ara sira deniz suyu değiyordu. Bir kütük gbibi seyin ustundeydik sonra uyandigimda sanki kalbim yerinden cikacakmis gibi oldu. yatakta hala sallanmaya devam ediyordum. Bu ruyanin tabiri nedir? Tesekkurler

  2. kübra (18 Ocak 2015 saat: 16:48)

    Kocaman bir evdeyiz her kez var kanepelerde yatıyoruz bir suru kopek var evin boyle han kapısı gibi kapısı var açık kalmis ev benimmis kirayciymisim bir adam çağırıyor kapının oradan beni hemşire hanim bir bakin diye ev sahibiymis ben boyle sortla filan çıkıyorum bir şey olmaz diyorum adam diyo saat kaç boyle kapiniz açık rahatsız olduk filan diyor bakıyorum ayskkabilarim dışarıya bırakmışlar diyorum ne isi var bunların sonra içeriye mutfağa gidiyorum annemler uyanmış bulaşık yıkıyorlar bu saatte niye kalktiniz filan diyorum sabah oldu diyorlarSonra kapı çalıyor mutfaktata büşra annem yengem var aciyorum kapıyı medinenin annesiyle babası geliyor amcamdan iki tane var boyle ellerini opuyorum birisi elini veriyor diğeri vermiyor bağırmaya başlıyor bayram geliyor ben anlamam dedenizi görmeye gideceksiniz diyor busrayla biz gitmiycez biz diyoruz ayni anda annemde bulaşık yıkıyor yengemle annemde gitmeyecekler derken amcam annemin kafani tutuyor tezgaha vuruyor büşra hemen polisi arıyor zaten biz boyle birşey yapmasını bekliyormusuz ben hemen amcamın kafasını tutuyorum kuzine soba varmış mutfakta kafasını tutup boyle yüzünü yanan sobaya surtuyorum yüzü yanıyor zaten ona uyandım korkuma

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,