RuyaTabirleri.com

Rüyada Soru Çözmek

Rüyada soru çözmek, kişinin kafasını sürekli karıştıran ve her daim çözüm bulmak için uğraş verdiği bir sorunla ilgili yeni bir bakış açısına sahip olarak daha kalıcı bir çözüm bulmak için çabalayacağına delalettir. Soru çözmek ikili ilişkilerde de çözümlenmesi güç durumların içinden başarıyla çıkılacağını, kişinin iç huzursuzluğunu yok edip, daha mutlu biri haline geleceğine delalettir. Soru çözmek iş hayatı için yenilikçi bir yaklaşımda bulunulacağını ve eski kafayla çözümler üretmek yerine, daha geniş bir perspektiften bakarak sorunları en mantıklı ve kalıcı şekilde çözmek için kafa yorulacağı şeklinde de tabir edilir. Sorunların çok artması yüzünden kişinin gece gündüz bu konuları düşündüğünü ve ruhsal olarak kendisini çok iyi hissetmediğine de alamet eden rüya, sonunda tüm sıkıntıların bitip, kişinin rahata ereceğini ve eski hatalarını tekrarlamadan daha akıllı bir şekilde davranacağını da ifade eder.

Rüyada Soru Sormak

Evli kimseler için eşe duyulan güvensizlik, aşırı kıskançlık ve şüpheleri ifade eder. Kişinin bazı durumlardan dolayı içine kurt düştüğünü ve eşi konusunda bazı durumlardan emin olmadığını bildirir. Soru soran kimseler içinde bulundukları durumlarda net karar alamadıkları için yardım almak isterler ve çevrelerine fikir danışırlar. Bu rüya aynı zamanda kişinin hayatını çok önemli bir şekilde değiştirecek bir duruma yönelik karar vermek zorunda kalmasına ve bu konuda çevresindeki değerli kişilere danışacağına da yorumlanır.

Rüyada Soru Sorup Cevap Alamamak

Kişi için içinde bulunduğu yolun doğru olmadığına ve aldığı kararların onu hiçbir yere götürmeyeceğine, yanlış seçimler yüzünden maddi kayıpları kadar manevi anlamda da kayıplar yaşayacağına, mevcut düzeninin bozulmasından dolayı da psikolojik olarak kötü bir duruma düşeceğine alamet eder.

Rüyada Soru Çözmenin Psikolojik Yorumu

Genellikle öğrenim hayatına devam eden ve sınavlara hazırlanan gençlerin gün içinde yaptıkları soru çözme eyleminin rüyalarda ortaya çıkmış hali olarak ele alınır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Soru Çözmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Özge (01 Mart 2015 saat: 09:12)

    Rüyamda arkadaşlarımla ygsye girmek için büyük bir binanın kafetaryasında toplanmıştık. Herkes sınav sınıfları ve gireceği zamanın yazili oldugu kagidi almisti. Ama benim yoktu. Bir arkadasima soyledim ben alamadim sen gidip bi daha sorsan diye tamam dedi ama gitmedi. Sonra bunlar aslinda sinava girmisler ama bana soylemiyorlar. Bir sinav olmus o hangisi dedigimde bizden kucuklerin girdigi sinavdi o diyorlar beni gecistiriyorlardi. En sonunda bir sekilde ogrendim bu sinavin benim de girmem gereken sinav oldugunu ve cilgina dondum. Onlara sirt cevirdim gelip ozur dilediler. Sinava girmemek beni cilgina cevirmisti. Tekrar sinav sinifi ve saati alabildim bi salonda bekliyorum. Arkadasim aradi 10dakika sonra sinav baslayacak gelmen lazim dedi. Ben o buyuk binanin icindeki tum odalara bakiyorum ama o kagitta yazan sinif yok. Sinifi ararken tanidigim bir kac kisiyi gordum sonra hemen aramaya devam ettim. Bir kata ciktim 3tane yari giyinik erkek tamirat yapiyordu beni kovalayacaklarini hissettim ve hemen o kattan ciktim. Tekrar aramaya basladim bu sefer kendimi kutuphane gibi bi alanda buldum buyuk ahsap bir kapisi vardi bu kapidan bir adam cikti kisa boylu sacinin ortasi kel , gobekli ve takim elbiseli. Telasla sinav sinifimi bulamadigimi soyledim. Bana bir kagit gosterdi bu kagidi simdi imzalayacagini ve bu kagitla gec kalsam bile beni sinava alacaklarini ekledi. Ve o kagidi imzalayip bana verdi. Tekrar kosmaya basladim bi ara annem de benimle birlikte ariyordu sinifi ama o birden silindi ruyadan. Sinifi bulamadim o kadar yorulmustum ki rasgele bir sinifa girdim. Sinifta tanidigim uc kisi vardi onlardan birinin yanina oturdum. Sinava giremedim ne yapacagim ben diye delirme noktasina gittikce yaklasiyordum. Yanimdaki arkadasimin optigine baktigimda turkce sorularinin yarisina gelmisti bile. Sinava alinsam bile nasil yetisecegim diye beynimi yiyordum. Sonra gozetmen bir adan geldi. Senin sinav yerin burasi degil universite ama ben seni burada sinava aliyorum dedi vekitapcigimi verdi . Cozmeye calistim ama herkesin gerisindeydim. Sonra yanimdaki arkadasim kayboldu baska bir arkadasim yanimdaydi matematik cozuyordu cozdugu bir soruyu gorup isaretleyecektim. Artik gozetmenimiz bir bayandi ve sinavla ilgili kopyalar veriyordu. Bi sussa da cozsek gozuyle bakiyordum. Sosyalin ortasindaydim aniden uyandim. Uyandigimda dilim damagim kurumustu.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,