RuyaTabirleri.com

Rüyada Soru Görmek

Rüyada soru görmek, çeşitli şekillerde açıklanabilir. Rüyayı gören kişinin uykusunda hayırlı anlamlar taşıyan bir soru görmesi mutluluk, iyilik, kurtuluş, hidayet, hikmet, saadet ve huzur olarak kabul edilirken bunun tersi durumda yani rüyayı gören kişinin uykusunda kafasının bulanmasına, için sıkılmasına, rahatının da kaçmasına neden olan bir soru görmesi yaşayacağı zor günlere rivayet edilir.

Rüyada Soru Çözmek

Rüyayı gören kişinin dertlerinin biteceğine, hayatının ve işlerinin yoluna gireceğine, onu başarısız eden sorunların ortadan kalkacağına ve rüya sahibinin daha sağlıklı düşünerek kendisi için en hayırlı ve en isabetli kararları alacağına delalet eder. Anlaşmaya varmaya ve huzursuzluklardan da kurtulmaya yorulur.

Rüyada Soru Cevaplamak

Rüyada soru cevaplamak da, soru çözmek gibi ele alınır ve hayırlara alamet ettiği şeklinde kabul edilir. Rüyayı gören kişinin başarısız olduğu konularda bilgi ve beceri edineceğine bu sayede işlerinde ve yaşamında büyük oranda iyileşme kaydedeceğine, yol alacağına ve zaferler elde edeceğine tabir edilir.

Rüyada Soru Sormak

Rüyayı gören kişinin ilim, irfan sahibi olmak için ihtiyacı olan tüm olanaklara ulaşma şansı elde edeceğine, mesleğinde uzmanlık yapacağına, bilgilerle donanacağına bunun da kendisine çok daha fazla kalite ve nitelik kazandıracağına alamet eder. Rüya sahibinin bu gelişmeler ışığında olumlu ilerlemeler ve gelişmeler göstereceği anlamına gelir.

Rüyada Soru Bilmek

Rüyayı gören kişinin merakta olduğu konularla ilgili içini rahatlatacak bazı bilgi ve belgelere ulaşacağına, bunun da onun için büyük bir rahatlık ve kolaylık olacağına, yaşamın zorluklarından kurtulmasına olanak sağlayacağına alamet eder.

Rüyada Soru İşareti Görmek

Rüyayı gören kişinin tabiri caizse içini kemirip duran bir takım meselelerin olduğu ile yorumlanır. Rüya sahibinin huzuru bulmasına engel olan sorunlar var demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,